TV8 ekranlarının heyecanla takip edilen yarışma programı Masterchef 2022'nin finaline sayılı günler kaldı. Hayranları yarışmanın final tarihini merak ediyor. İşte, Masterchef 2022 ne zaman bitiyor, final tarihi açıklandı mı? Masterchef Türkiye büyük ödül ne kadar, kaç TL olacak?.Masterchef 2022 ne zaman bitiyor, final tarihi açıklandı mı? Masterchef Türkiye büyük ödül ne kadar, kaç TL olacak? sorularının cevapları araşıtırılan konular arasında yer alıyor. Masterchef'te finale doğru adım adım geliniyor. Kıyasıya rekabette MasterChef son 7 belli oldu. Yarışmayı takip edenler ise final tarihini merak ediyor. İşte, Masterchef 2022 ne zaman bitiyor, final tarihi açıklandı mı? Masterchef Türkiye büyük ödül ne kadar, kaç TL olacak?

MASTERCHEF NE ZAMAN BİTİYOR?

MasterChef final tarihi henüz açıklanmadı. Geçtiğimiz yıl MasterChef Türkiye Ocak ayında sona ermişti.

Bu yıl da aynı tarihlerde final yapması bekleniyor. MasterChef final tarihi açıklandığında haberimizde yer vereceğiz.

MASTERCHEF BÜYÜK ÖDÜLÜ NEDİR?

Masterchef her hafta ödül oyunları ile yarışmacılara birbirinden değerli ödüller veriyor.

Ancak büyük ödülün ne olduğu henüz duyurulmadı. Programın sonlarına doğru MasterChef ödülü hakkında açıklama yapılması bekleniyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE SON 7 YARIŞMACI!

MasterChef'te bu hafta son 7'ye kalan isimler final mücadelesine devam edecek.

MAsterChef Türkiye'de bu hafta kırmızı takımda kaptan Tolga ve takım arkadaşları Ayaz Görkem mücadele edecek.Mavi takım ise yağız'ın kaptanlığında, Kıvanç, Metin, ve Burak Kaya ile haftanın kazananı olmaya çalışacak.