Yıldırım, "Her seçim önemlidir ama bu seçim..."

Başbakan Yıldırım'dan açıklamalar...

Gündem 06.05.2018, 13:44
Yıldırım, "Her seçim önemlidir ama bu seçim..."

Başbakan Binali Yıldırım, kongre salonu dışında toplanan vatandaşlara hitap etti.


Yıldırım'ın açıklamaları şöyle;

"Biraz sonra büyük buuşmaya hazır mısınız? Milletin adamı, Türkiye sevdalısı genel başkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılamaya var mısınız? Bugün 24 Haziran'a giden yolda İstanbul Türkiye'ye bir mesaj veriyor. İstanbul diyor ki; Burası bu mübarek şehir, Türkiye'nin özetidir. Biz bu yola çıkarken İstanbul'dan başladık. Recep Tayyip Erdoğan liderimiz, Pınarhisar'a gönderilirken 'Bu şarkı burada bitmez' dedi ve AK Parti hareketine İstanbul'da başladı. Bugün sadece AK Parti İstanbul İl Kongresi'ni yapmıyoruz. Bugün aynı zamanda Türkiye'yi muhasır medeniyetler seviyesine taşıyacak Cumhuriyetimizin 100. yıla taşıyacak o büyük manifestoyu da genel başkanımız açıklayacak. Milletimiz için hayırlı uğurlu olsun diyorum."

"Erdoğan'ı şiir okuduğu içeri attılar. Muhtar bile olamaz dediler, bu millet onu cumhurbaşkanı yaptı. Milletin iradesinin başına getirdi. Bundan sonra yeni bir döneme giriyoruz."

"Bu seçim çok önemli, neden öneml? Bu seçimde şer odakları bir araya geldi. AK Parti değişimin dönüşümün her zaman öncüsü olmuştur. Bu dönüşüm İstanbul'dan başlayacaktır."

Yorumlar (5)
Yıldırım34 3 yıl önce
Referandumdan sonra biz kazanırsak Türkiye şaha kalkacak dediniz gerçekten de kalktı Dolar 4,235 Avro 5,0560 mazot 560 benzin 6 tl
Firtina61 3 yıl önce
Bunlari görüpte Hala Ak Partiye oy vermek icin can atan varsa ozaman Allah dahada beter etsin
tamer 3 yıl önce
iktidar iş yapar vaad etmez, sanki muhalefet partisi gibi vaadlerde bulunuyorlar
millette koyun sanki, bunların yalanlarından artık bıkmadı
hoca 3 yıl önce
munafiklar
doğan yıldız 3 yıl önce
yeniden diriliş dediğinize göre öldüğümüzü kabul ediyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@