7m


7m

hyundai

Uyanış filminin yönetmenine FETÖ gözaltısı!

Uyanış filminin yapımcısı skandal fragmanın ardından gözaltına alındı

Gündem 13.07.2017, 09:11 13.07.2017, 09:17
Uyanış filminin yönetmenine FETÖ gözaltısı!
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan 'Reis' filminin yapımcısı, 15 Temmuz gecesini anlatan 'Uyanış' filminin ise yönetmeni olan Ali Avcı, FETÖ üyeliğinden gözaltına alındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan 'Reis' filminin yapımcısı Ali Avcı'nın 15 Temmuz darbe girişimini anlatan yeni projesi 'Uyanış'ın fragmanları yayınlanmış fragmandaki görüntüler tepki toplamıştı.

ERDOĞAN İZLEMEYE GİTMEMİŞTİ
Avcı'nın yapımcısı olduğu Reis filmi, dünyaca ünlü film veritabanı sitesi IMBb'de 10 üzerinden 1.6 puan almıştı. Türkiye'de 331 salonda gösterime giren ‘Reis'i,  67 bin 580 kişi seyretti. Erdoğan'ın filmi izlemeye gitmemesi de gündem konusu olmuştu.


Yorumlar (5)
Bozkurt göktürk 5 yıl önce
Buraya yorum yapan zavallılar reis filmini izlediniz mi ? Hani akp nin desteğiyle çekilen erdoğnın tüm hayatını anlatan (üniversite dönemi hariç çünkü yok) ve akp teşkilatlarının topluca organize gittiği şu film. Ve enteresandır o filmin yapımcısı bu filminde yapımcısı ne kadar ilginç değil mi ? Gerçi sizin herşeyiniz film tiyatro oyun iyi seyirler beyler :)
Süleyman Özmen 5 yıl önce
Erdoğanı ancak Filmlerde öldürebiliyorlar yazık, zavallılar o kadar aciz durumlara düştülerki Yahudinin köpekleri Amerikanın uşakları
ŞEHZADE 5 yıl önce
Yurdumuzun bütün kaleleri işte böyle işgal edilmişti.Şimdi izlerini sürüp imha etme zamanıdır.
Fatih 5 yıl önce
Hahahaha..
manuel 5 yıl önce
halkin onune atilan hersey tiyatrodur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@