7m


7m

hyundai

Uyanış filmi için skandal fragman!

Uyanış filminin fragmanında Erdoğan'ın ailesi öldürülüyor, kendisinin başına da silah dayanıyor.

Gündem 12.07.2017, 16:12 12.07.2017, 16:29
Uyanış filmi için skandal fragman!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatını konu aldığı iddia edilen ve vizyona girmesi ile büyük tepki çeken "Reis" filminin yapımcısı Ali Avcı yeni bir proje ile büyük tartışma yarattı. Uyanış ismiyle çekilen filme büyük tepki yağıyor. Filmde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başına silah dayandı, ailesi öldürüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatını konu alan "Reis" filminin yapımcısı Ali Avcı'nın 15 Temmuz konulu "Uyanış" filminin fragmanı büyük tepki topladı. Reis filminde gişede çakılan Avcı bu kez sansasyonel bir kareyle izleyiciyi sinemaya çekmeye niyet etti.

Bunun için de filme Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili bir sahne yerleştirdi. O sahnede Erdoğan'ın başına silah dayanıyor.

Filmde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailesi de darbe gecesi Kısıklı'daki evlerinde öldürülüyorlar.


Filmin sassasyon amaçlı görüntüleri büyük tepki çekti. İşte vizyona girmeden olay olan Uyanış filminin fragmanı :

Fragmanın tanıtım metninde, "Filmin tüm sahne ve efectleri bitmemesine rağmen yoğun talep baskı üzerine yayınlanmıştır. 9 Adet kısa kısa fragman olarak hazırlanmış Filmimizin 1. Fragmanı beğenilerinize sunulmuştur." ifadelerinin yer alması da dikkat çekti.

Yorumlar (6)
Bozkurt göktürk 5 yıl önce
Adem efendi bence darbenin öncesinide çeksinler. Bu terör örgütünü kim besledi büyüttü kimlerle kol kolaydılar devletin imkanlarını mevkilerini kim fetö ye peşkeş çekti ? Orduya emniyete kim fetocuları yerleştirdi ordudan fetocuların atılmasını kim engelledi kim yalvardı bitsin bu hasret özledik gel diye güzel film olur ha
Adem 5 yıl önce
ANAP, DSP, SHP, MHP, DYP, SP, CHP,AKP ve adını sayamadığım nice iktardar ortağı partiler. Araştır bak, cahil değilsinki 40 yıllık örgütü 15 yılla kısıtlayacaksın.
Adem 5 yıl önce
Filmin bu sahneleri, darbe girişimi gerçekleştirilseydi, bunlar olacaktı gibi bir şey diye düşünüyorum. Zaten darbe gerçekleşseydi Cumhurbaşkınımız, nice bürokratlar ve Föte terör örgütüne karşı çıkan bizlerde öldürülürdük.
Demir 5 yıl önce
Külliyen saçmalamış. Gerçek kişiler, hem de şu an hayatta olan kişiler, kullanılarak kurgusal bir film çekilir mi? Hakaret gibi bence. Kesinlikle yayınlanmadan kaldırsınlar
manuel 5 yıl önce
bunlar iki kardesin guc para iktidar kavgasidir. olan hep halka olur. halk ikisininde ummrunda degil ikiside haindir
fuat boz 5 yıl önce
bu film kurgusal ise neden gerçek bir olay ele alınıp kurgu yapılır.Eğer gerçeler ele alınarak yağılan bir film neden kurgu ile değişir.Bunda bir art niyet var.Buda şu demek oluyor hainler hala pusuda.Bu gerçek emelleri.Buna ulaşmak için ellerinden geleni yapmak istiyorlar.Bu filmi çekmek hangi akla hizmet.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@