Trabzonspor tepki gösterdi o hukukçu vazgeçti

Haber61.net Haber Servisi - 'Yeniden yargılama yapılmalı' diye mütala veren Trabzonlu Prof.Dr. Ayşe Nuhoğlu Trabzonspor'un tepkisi sonrasında Trabzon'a gelmekten vazgeçti. "Türkiye Barolar Birliği tarafından Trabzon’da 30 Nisan 2016 tarihinde “CMK Uygulam

Gündem 29.04.2016, 21:28
Trabzonspor tepki gösterdi o hukukçu vazgeçti

Haber61.net Haber Servisi - 'Yeniden yargılama yapılmalı' diye mütala veren Trabzonlu Prof.Dr. Ayşe Nuhoğlu Trabzonspor'un tepkisi sonrasında Trabzon'a gelmekten vazgeçti.

"Türkiye Barolar Birliği tarafından Trabzon’da 30 Nisan 2016 tarihinde “CMK Uygulamaları – İstinaf” başlığı kapsamında gerçekleştirilecek Meslek İçi Eğitim Semineri’ne katılacak olan Bahçeşehir üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ayşe Nuhoğlu'nun Trabzonspor'un yaptığı açıklama ile tepki göstermesi sonrasında güvenlik nedeniyle Trabzon'a gelmeyeceği öğrenildi.

Prof. Dr. Nuhoğlu 'yeniden yargılama yapılmalı' mütala vermiş ve bu mütala Şike davasına gerekçe yapılarak Şike davasının yeniden görülmeye başlamasına nedne olmuştu.

 

Yorumlar (7)
Ziganoy 5 yıl önce
Yuh birde trabzonlu insanda az utanma olur icimizdeki turuva atları bu konuyu irdelemek şazım bu ne cecen hafta olay olmuş bu hafta bu insanları kim davet ediyor bu işin icinde oyun var sabrımızı sınıyorlar
esali 5 yıl önce
Trabzonsporu satan trabzonlular
Türkyılmaz 5 yıl önce
Şike sürecinin savcısı tayyib in hiç mi suçu yok
Serkan 5 yıl önce
Ha şöyle herkes yaptığının karşılığını görecek tebrikler yönetim.
Tonyali Murat 5 yıl önce
Bu dünyada Trabzona Trabzonludan fazla zarar veren yoktur, olamazda.Durumumuz vahimki ne vahim.
Kocaeli 5 yıl önce
Nasil bir Trabzon düşmanlığıdır ki bize hakaret edenin mevkisi makamı artıyor.
ts 61 5 yıl önce
trabzon düsmanlari yavas yavas cikiyo

Gelişmelerden Haberdar Olun

@