Trabzon’da gençlerden referandum kürsüsü!

İstedikleri kararı ve istedikleri sözleri söylesinler diye; Trabzon’da gençlerden referandum kürsüsü!

Gündem 11.03.2017, 10:58
Trabzon’da gençlerden referandum kürsüsü!

Haber61/Haber Servisi Türkiye Gençlik Konseyi Karadeniz Koordinatörü Sedat Bardakçı, referandum sürecininde ne evet ne hayır diyeceklerini açıkladı.


Herkesin kararına saygı duyduklarını ifade eden Bardakçı, Trabzon’da yaptığı toplantıda referandumla ilgili ‘kürsü projesi’ gerçekleştireceklerini açıkladı.

Bardakçı, gençlerin sorunlarını paylaşmaları için Trabzon meydan parkında kürsü kurcaklarını söyledi.

Bardakçı, “Devletimiz bir çınardır. Bu çınarın yeri gelecek yaprakları dökülecek yeri gelecek dalları kuruyacaktır. Mili birliğimiz bozulursa bu çınar kökünden kuruyacaktır. Bu çınar kurumamalıdır. Bu bizim misyonumuzdur” dedi.

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
nutuk 4 yıl önce
Gençlerin tek bir misyonu olmalıdır, o da Atatürk' ün gençliğe hitabesini okuyup ona göre hareket etmelidirler.
Emre Budak 4 yıl önce
Türkiye Gençlik Konseyi'nin hiçbir partiyle bağlantısı yoktur. Bizim misyonumuz '' ÖNCE İNSAN 'dır. Dil, dini, ırkı ne olursa olsun tüm insanları kucaklayan bir kurumdur. Vatanına ve şehrine zerre kadar faydaı olmayan klavye başından vatanseverlik yapan klavye askerleri Türkiye Gençlik Konseyini bir araştırsın. Biz özgürüz ve hiçkimsenin ideolojisini benimsemiyoruz. Gençleri siyaseten kutuplaştırıp birbirine düşman etmek yerine kardeşlik, birlik beraberlik mesajı veriyoruz.
Evet 4 yıl önce
Cesaretsizler, hiç bir gayesi olmayanlar topluluğu. Demek sizin aklınız hiçbirşey basmıyor. Sizden ne fayda gelir memlekete? Köşeye çekilmek acizliktir. Nasıl gençsiniz? Yazık sizi yetiştirene. Siz nasıl vatan perversiniz?
mmnckrgl 4 yıl önce
istediklerini söylesin derken??? kendi istedikleri mi, yoksa birilerinin istedikleri mi? sonuçta kodes var, bıçak var, dayak var neticede..
Ne evet ne hayır 4 yıl önce
Neye ve kime hizmete ettikleri belli olmayan,yaptıklarıyla müstesna,Osmanlı Ocakları kıvamında topluluk!
Evet 4 yıl önce
Özgürlüğün bir sınırı var. Ülkeye hizmet etmek isteyen, ülke imkanlarını, niğmetlerini yiyerek, bir kenara çekilerek değil, cesaretle, azim ve gayretle, yeni icatla, buluşla olur. Cesaretsizler, zafer anıtı dikemezler.
İlyas 4 yıl önce
Öyle bir kampanya hazırlanmış ki , her sitede bir Türkiye düşmanı var, isimlerini bile yazmaya korkuyorlar , batı yanlısı birlikler. Çok dikkat edin sevgili Osmanlı Türk gençleri
Yasar beck 4 yıl önce
Yeri gelecek kuruyacak diye bir mantık olurmu.olur biz bu çınarı kurutup yakacağız demek istiyor.bunu bir başkan diyorsa arkadaşların yazdığına aynen katılıyorum.Korkaklar bayrak taşıyamaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@