kebir

Soylu açıkladı: 8 terörist daha...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır’ın Lice ilçesinde 8 teröristin etkisiz hale getirildiğini söyledi.

Soylu açıkladı: 8 terörist daha...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gölbaşı Vilayetler Evi’nde 26 ilden gelen korucu başları ve korucular dernekleri temsilcisi ile bir araya geldi.

Bakan Soylu, toplantıda yaptığı konuşmada , Diyarbakır’ın Lice ilçesinde sürdürülen ’Bayrak-41 Şehit Jandarma Tolga Topçuoğlu Müşterek Operasyonu’ ile ilgili, "Lice’de Bayrak-41 ismiyle sürdürülen operasyonlarda dün 2 ayrı yerde 2 ayrı sığınak tespiti sonucu yapılan baskınlarda bir uzman çavuşumuz ve yüzbaşımız şehit oldu. Bu sabah Diyarbakır’da yapılan törenle şehitlerimizi memleketlerine uğurladık. Operasyonlarda 8 terörist etkisiz hale getirilmiş, evlatlarımızın kanı yerde kalmamıştır. Bölgedeki operasyon devam etmektedir" ifadelerini kullandı.
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim çevik
ibrahim çevik - 1 yıl Önce

Efendi az önce sizin bu akp ye ilhak etmeden önce Recep tayyip ile ilgili söylediklerinizi izledim. Utandım yüzüm kızardı..

EVET
EVET - 1 yıl Önce

Bu yorumu yapan kişi, acaba senin çabaların ne için? Sen bugüne bak ve Milletin birlik, beraberliği için elinden geliyorsa birşeyler yap. Dünyada olup bitenden haberin varmı? Kiminle dans ediyorsun? Bu Devlet hukuk devletidir.

banner422

banner409

banner350

banner424

banner421