kebir

Şortlu kıza saldırı davasında saldırgana tahliye

Şort giydiği için darp edilen Trabzonlu Asena Melis Sağlam'a saldıran şahıs tahliye edildi.

Şortlu kıza saldırı davasında saldırgana tahliye

Ercan Kızılateş toplamda 3 yıl 4 ay hapis cezasına mahkum edildi. Mahkeme sanığın tahliyesine karar verdi.


Pendik'te giydiği şort nedeniyle üniversite öğrencisi Asena Melisa Sağlam'a minibüste saldıran Ercan Kızılateş'in "inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme", "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme" ve "sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı" suçlarından 11 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada mahkeme sanığın tahliyesine karar verdi.

Habertürk Haber Merkezi'nden Arzu Kaya'nın aktardığı bilgilere göre, sanık Kızılateş, "sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırı" suçundan 1 yıl 8 ay, "cebir kullanarak "inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme" suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Toplamda 3 yıl 4 ay hapis cezasına mahkum edildi. Kızılateş tahliye edildi.

 
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
zekeriya
zekeriya - 10 ay Önce

inanç böyle bir şeydir işte. beyin devre dışı kalınca, kişi kendini Allahın dünyadaki bekçisi gibi zanneder. ulan beyni göçmüş yaratık Allahın senin cahilliğine ihtiyacı yoktur, bunu bil.

İbrahim çevik
İbrahim çevik - 10 ay Önce

Güdümlü yargı bu adamı tahliye ederek, diğer zombilere başı açıklara saldırın demiştir.

memati
memati - 10 ay Önce

Bu mu adalet? Ceza alıyor fakat tahliye ediliyor. Size ne kardeşim elalemin giydiğinden? Herkes işine baksın bu memleket bunun gibilere kalmayacak!

G.S.
G.S. - 10 ay Önce

Ne alakasi var - sizin gibi gerizekalilar yüzündennnn böyle seyler oluyu( kiz şort giymiş Sanane istetiğni giyer veya giymez kendi iradesini kalmış( sen sapıklıkla kıza bakıp kötü niyetliysen( aslında o Ada'mı tıkıcaklardı içeriye 3-4 sene( kıza saldırıp darp etmek nedir ya, magardamı yaşıyorsun Mal!!!!

banner422

banner409

banner350

banner424