Şike davasında gerginlik! Mehmet Baransu nezarete atıldı

Şike'de kumpas davasında Mehmet Baransu ile Mecnur Odyakmaz arasında gerginlik yaşandı.

Gündem 24.02.2017, 13:09 24.02.2017, 20:03
Şike davasında gerginlik! Mehmet Baransu nezarete atıldı

Fenerbahçe'nin de yer aldığı kumpas davasında mahkeme başkanı katılım ile ilgili talepleri alırken ilk söz Mehmet Baransu'ya verildi.


Baransu taleplerini bitirdikten sonra mağdur Recep Denizer'in vekili olarak görev yapan avukat  Nusret Yılmaz'ı görünce Trabzonspor'un davaya müdahil olduğunu zanederek Yılmaz'a  dönerek "Bu davada Trabzonspor'un eski avukatı Nusret Yılmaz'ın ŞİKECİLERİN yanında olmasını anlayamadığını" söyledi.

Baransu'nun bu sözleri üzerine  ŞİKECİ  ifadesini duyan Sivasspor başkanı Mecnun Odyakmaz Baransu'ya küfür etmeye başladı. Bunun üzerine Baransu Sivas başkanının kendisine küfür ettiğini mahkeme başkanına söyledi.  


Bu tartışma sürerken mahkeme başkanın uyarılarına rağmen susmayan Baransu jandarmalar tarafından nezarete atıldı. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Lazz 4 yıl önce
Bu dava şike davasi degil şikeyi örtme davasi aklımızlan alay ediyorlar
Mert yılmaz 4 yıl önce
Yüzlerce tape ne olacak. Şike yapıldı. Şike başka fetö davası başka.
Serkan 4 yıl önce
Bu nasıl bir iştir anlamadım,tapelerin hiçbirini yskanlaysmadılar, konuşmaların hiçbirinde montaj yok.Şimdi Manisa maçından önce Manisa Başkanı'na parayı fetomu verdi,Sivas'ın kalecisine arabayı fetomu aldı,Eskişehir'e arabanın bagajında parayı fetomu getirdi?Böyle saçmalık olmaz.Göz göre göre TSnin emeği ve şampiyonluğu çalındı,şimdi herşeyi fetoya yıktılar yazıklar olsun böyle düzene.
sedat 4 yıl önce
bavul tasirken dost olanlar simdi düsman olmus hayrola aralarinda bir sorun olmali arastirilsin bu olay
sedat 4 yıl önce
digital bilgileri AZIZ BASKANMI sildi eyyyyyyy sahtekarlar cevap verin 3 maymunu oynamayin müslüman ayagina is yapanlar seytanin taa kendisidir NOKTA........

Gelişmelerden Haberdar Olun

@