Okulda polis dehşeti!

Polis, Okul müdiresini ve yardımcısını vurdu

Gündem 11.04.2018, 10:58
Okulda polis dehşeti!
Bursa' nın merkez Nilüfer ilçesi Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu ilkokulunda polis memuru bir veli, tartıştığı okul müdiresi ve yardımcısını silahla yaraladı. Yaralı eğitmenler hastaneye kaldırılırken polis memuru gözaltına alındı.

POLİS MEMURU VELİ, ÖĞRETMENİ VE MÜDİREYİ VURDU

Olay, sabah saatlerinde Hasanağa Mahallesi'ndeki Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlkokulu'nda meydana geldi. Kimliği henüz açıklanmayan polis memuru veli, geldiği okulda Müdür Tülay Taş ile yardımcısı Sinan Delibaş ile tartıştı.

Tartışma sırasında öfkelenip, tabancasını çıkaran polis memuru, Müdür Tülay Taş ve Müdür Yardımcısı Sinan Delibaş'a ateş etti.

YARALANAN EĞİTMENLER HASTANEYE KALDIRILDI

Saldırıda, okul müdürü belinin üstünden, yardımcısı da bacağından yaralandı. İki yaralı, çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

DAHA ÖNCE DE OKULA GELİP TARTIŞAN POLİS, GÖZALTINA ALINDI

Meslektaşlarına teslim olan polis memuru gözaltına alındı. Polis memurunun daha önce de okula gelip müdür ile tartışma yaşadığı ve diğer öğretmenlerin araya girdiği ortaya çıktı.

Polis önceki tartışmadan dolayı okuldan uzaklaştırılmış. Olay sırasında okuldaki öğrenciler ve öğretmenler büyük korku yaşarken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@