Metin Feyzioğlu ve Süheyl Batum Karadeniz turunda

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ve eski milletvekili Süheyl Batum, yeni anayasayı anlatmak için Karadeniz turuna çıktı.

Gündem 09.03.2017, 18:14 09.03.2017, 18:45
Metin Feyzioğlu ve Süheyl Batum Karadeniz turunda

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu ile Anayasa profesörü ve CHP eski Milletvekili Süheyl Batum haftasonu Artvin Arhavi ve Trabzon'da yeni anayasanın maddelerini konuşacak.


Türkiye'yi şehir şehir gezen ve vatandaşların yeni anayasaya dair merak ettikleri konuları anlatan Metin Feyzioğlu ve Süheyl Batum, 11 Mart Cumartesi günü Atatürkçü düşünce Derneği Arhavi şubesinin davetlisi olarak Arhavi Özay Otel'de saat 18.00'de vatandaşlarla buluşacak.

12 Mart Pazar günü ise Feyzioğlu ve Batum, Trabzon Zorlu Otel'de saat 12.00'de Trabzonlularla bir araya gelerek vatandaşların sorularını yanıtlayacak. 





Ayrıca Trabzon Baro Başkanı Sibel Suiçmez de programın açılış konuşmasını gerçekleştirecek. 



 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
ŞEHZADE. 4 yıl önce
Ne anlatacaklarmış.Merak ettim.
Vatandaş 4 yıl önce
80 milyonun kaderinin bir kişinin elinde olması mantıklı değil. Ya başımıza 20 yıl sonra gizli fetöcü bir vatan haini geçerse. Cumhurbaşkanımızın sağ kolu olmayı başarmışlar. Oyum Hayır
Evet 4 yıl önce
Sizin kim ile dans ettiğinizi farkındamısınız? Bu hale düşmeden, bu Aziz Milletin sesine kulak verecektiniz. Şimdi gölge etmeyin, uslu, uslu oturun köşenizde.
Necmi Sert 4 yıl önce
Meclis'i feshedip tek kişiyle yönetilmek de nereden çıktı?
ali 4 yıl önce
ne anlatacak garipoğlu cinayetinden ne kadar aldığınımı?siyasetci olmadığı halde bu işin peşine neden bu kadar düşdüğünümüyoksa hizmet ettiği başındaki tasmanın sahipi böyle isdediğinimi yoksa savunduğu chp liderinin halenda atatürkün ilkelerini bilmediğinimi yada kendisinin parayı çok sevdiğini veyapdığı konferansı bile halkın kolay gideceği bi yerde neden yapmadığınımı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@