Katliamdan hemen önce Türklere tehdit dolu mesaj!

Yeni Zelanda'daki camide onlarca kişiyi canlı yayında öldüren saldırgan, katliamdan önce akıl almaz mesajlar paylaştı

Gündem 15.03.2019, 09:21 15.03.2019, 09:24
Katliamdan hemen önce Türklere tehdit dolu mesaj!

Yeni Zelanda'daki camide onlarca kişiyi canlı yayında öldüren saldırgan, katliamdan önce "Topraklarınızda huzur içinde yaşayabilirsiniz, size zarar gelmeyecek. Boğaz'ın doğu yakasında. Ancak Avrupa topraklarında yaşamaya çalışırsanız, sizi öldüreceğiz ve siz hamamböceklerini topraklarımızdan atacağız" mesajını paylaştı.

Yeni Zelanda'da onlarca kişiyi öldüren saldırganın yayınladığı uzun mesajda, Türkler de tehdit edildi.

Kendisini Avustralya doğumlu, 28 yaşında beyaz bir erkek olarak tanımlayan canavar, 'To Turks' başlığı altında akılalmaz ifadelere yer verdi:

"Topraklarınızda huzur içinde yaşayabilirsiniz, size zarar gelmeyecek. Boğaz'ın doğu yakasında. Ancak Avrupa topraklarında yaşamaya çalışırsanız, sizi öldüreceğiz ve siz hamamböceklerini topraklarımızdan atacağız. Konstantinopolis'e gelir, şehirdeki tüm cami ve minareleri yıkarız. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve Konstantinopolis tekrar Hristiyan şehri olacak."

Milliyet

Yorumlar (7)
oflu 2 yıl önce
Gelde görelim pezevenk minarede sallandıralım seni
Serko61 2 yıl önce
Bu mübarek gün kendimi bu iblise sovmemek için zor tutuyorum tipine s...
Abdul 2 yıl önce
Ruhsal hasta büyük ihtimal bir türk cok büyük darbe vurmus anlasildi az bile etmis demek yaziklar olsun avrupada yasanmaz artik
ercan 2 yıl önce
Siyonizm ve haçlı zihniyetini iyi takip edin. Müslümanlar uyudukça İsrail gibi bir ülke ile işbirliği yaptıkça ne hale geldik görüyoruz. Elin gavurunu dost zannedenler uyanın artık. Düşman olun saldırın demem ama dostu düşmanı bilin ona göre hareket edin.
emrah 2 yıl önce
dedelerinin cenazeleri burda 1.dünya savaşında gelmiştiniz ya gel bakalım senide gömecek bi yer bulunur bu ülkede
Türk 1453 2 yıl önce
İşgal altındaki Kudüs’ten, haçlı zihniyetinin başkenti Brüksel’e, oradan da İngiliz Yeni Zelanda’sına uzanan bir hat var.

Ve o hattın tek derdi, Müslümanlar, Türkler, İstanbul ve Ayasofya.
TÜRK 2 yıl önce
Nursuz tipe bak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@