banner518

İbrahim Erkal ameliyattan çıktı!

İşte Erkal ile ilgili son açıklama

Gündem 12.04.2017, 17:05
İbrahim Erkal ameliyattan çıktı!
Şarkıcı İbrahim Erkal, Maltepe Başıbüyük’te bulunan evinin otoparkında baygın halde bulundu. Hastaneye kaldırılan Erkal'ın, yapılan tetkikler sonucu son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptandı.

50 yaşındaki şarkıcı, rahatsızlık yaşamasaydı bugün İstanbul İdealtepe'de bir mekanda sahneye çıkıp şarkı söyleyecekti. Bu duyuruyu da Erkal, kişisel Twitter hesabından yapmıştı.

HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA: DERİN KOMADA

"Beyin kanaması ön tanısı ile Liv Hospital’a getirilen evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan değerli sanatçı İbrahim Erkal’ın yapılan tetkikler sonucunda son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır. Yoğun tıbbi destek tedavisi alan hastamız ameliyata alınmıştır."

AMELİYATTAN ÇIKTI! KRİTİK 72 SAAT...
Yaklaşık 2 buçuk saat süren ameliyatın ardından Erkal'ın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Sanatçının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Doktorlar kanama olan bölgenin temizlendiğini ve ilk 72 saatin çok önemli olduğu açıkladı.

Geçirdiği beyin kanamasının ardından Beşiktaş'ta özel bir hastaneye kaldırılan İbrahim Erkal, ameliyattan çıktı.

Öte yandan üzücü olayın ardınan hastaneye yapılan ziyaretler de gün boyu devam etti. Sanatçının başta ailesi olmak üzere yakınları ve dostlarının hastane bahçesindeki bekleyişi sürüyor. Öğleden sonra hastaneye Nadide Sultan ve Sinan Özen gelerek ailesinden bilgi aldı. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@