7m

7m

hyundai

tamfinans

Halk otobüsü sular altında kaldı

İstanbul'da etkili olan sağanak nedeniyle Aksaray Meydanı'nda halk otobüsü, taksi dolmuş ve otomobilde mahsur kalan vatandaşlar, araçların üzerine çıkarak kurtarılmayı bekledi.

Gündem 27.07.2017, 21:25
Halk otobüsü sular altında kaldı
İstanbul'da akşam saatlerinde etkili olan sağanak nedeniyle Aksaray  Meydanı'nda yoğun su birikintisi oluştu. Bölgeden geçen bir halk otobüsü, bir  taksi dolmuş ve bir otomobil, suyun içinde mahsur kaldı.

Vatandaşlar, sular içindeki araçların üzerine çıkarak kurtarılmayı  bekledi. Otobüsün üstüne çıkan vatandaşlar, çevredekilerin getirdiği merdivenle  diğerler vatandaşlar da olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Aksaray'da bazı vatandaşlar, adeta göl haline gelen meydanda  yürüyemeyince yüzmeyi tercih etti. Bölgede tramvay seferleri de durdu. Meydandaki  alt geçit de sular altında kaldı. Aksaray'da yağışın etkisiyle trafikte de  yoğunluk yaşandı. Bazı noktalarda trafik durma noktasına geldi.

Yağış nedeniyle iş yerlerini su basan esnaf, kendi çabalarıyla suları  boşaltmaya çalıştı. Bazı iş yeri sahipleri de su baskınlarını önlemek için önlem aldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@