Erdoğan ile Rizeli vatandaş arasında renkli diyalog

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rizeli bir vatandaşla yaşadığı renkli diyalog dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rizeli bir vatandaşın referandum diyaloğu renkli görüntüler oluşturdu. Rizeli vatandaşın, “Göreceksin, ha bu sözümü yaz. Diyeceksin Rizeli bana böyle demişti. 64’ün altına da kalmayacağız inşallah” sözlerine Erdoğan, “İnşallah ben de o zaman buraya hayırlısıyla yine bir kurban keserim” diye yanıt verdi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün Tarabya’da aracını durdurarak vatandaşlarla sohbet etti. Cumhurbaşkanına ilgi gösteren Rizeli bir vatandaş, referandum tahminini Erdoğan ile paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rizeli vatandaş arasında yaşanan renkli diyalog sosyal medya kullanıcılarından binlerce beğeni aldı.

“Sayın cumhurbaşkanım Allah uzun ömür versin. Yüzde 64 ile Allah’ın izniyle yine buradayız” diyen vatandaşa Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Ciddi mi diyorsun?” diye sordu.

Erdoğan’ın sorusu üzerine Rizeli vatandaş, “Göreceksin, ha bu sözümü yaz. Diyeceksin Rizeli bana böyle demişti. 64’ün altına da kalmayacağız inşallah. Hayırlısı Allah’tan ama evet olacak” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da, “İbrahim 64 diyor bak, yazdın değil mi? İnşallah ben de o zaman buraya hayırlısıyla yine bir kurban keserim. O zaman ben zaten sana mürid olurum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2017, 15:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma aksoy
Fatma aksoy - 3 yıl Önce

Dikdatörlüğe Hayır.binkere Hayır

Trabzon Hayır diyecek
Trabzon Hayır diyecek - 3 yıl Önce

Türkiye Cumhuriyetini Erdoğan aile devletine cevirmenize izin vermeyecek bu yüce millet.nokta.

Fatma
Fatma - 3 yıl Önce

Şehidlerimizin kemikleri sızlar eğer bu cumhuriyeti tek adama verirsek. Hayır!

Sntrk61
Sntrk61 - 3 yıl Önce

SENİNLEYİZ REİS HERKESE HERSEYE KARŞI EVET EVET EVET

Recep Ayar
Recep Ayar - 3 yıl Önce

Siyonistler ve haclılar Türkiyenin devamlı baykın kalmasını isterler. Bu mevcut sistemde onların tam istetiği gibidir. Danıştay, yargıtay, sayıştay, hükümetler, başbakanlık, cumhurbaşkanlığı bunların hepsinden ayri ses gelir kimin altta kimin üstte olduğu belli değil karman corman. Sadece hükümet millete hesap verir, diğerlerine hic kimse hesap soramaz. Bu sistem iç karışıklık cikarmak isteyen türkiye düşmanları icin uygun bu tiyatronun böyle devam etmesini istiyorlar. Bütün türkiye düşmanı ülkeler hayır cikmasini istiyorlar. Acaba niye, bizi cokmu seviyorlar. Hepsi farkında, türkiye yeni sisteme gecerse artık icişlerimize burunlarini sokamayacaklar. İnanın yeni sistem bu sistemten bin kat daha iyi olacak. Bunun icin hep beraber EVET

SIRADAKİ HABER

banner513