Doğunun Trabzonspor elçisi

Trabzon ve Mardin arasında başlatılan kardeş şehirler projesi diğer illerle devam ediyor.

Gündem 09.08.2017, 10:57
Doğunun Trabzonspor elçisi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun himayesinde gerçekleşen kardeş şehirler projesinin koordinatörlüğünü yapan Ahmet Külekçi Güneydoğu’da gittiği her yerde gönüllü olarak Trabzonspor’un da gönül elçiliğini üstlenmiş durumda.

KARDEŞ ŞEHİRLER PROJESİNE TAM DESTEK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun himayesinde Trabzon ile Mardin arasında başlayan kardeş şehirler projesi uygulaması devam ediyor. Oldukça olumlu geri dönüşler sağlanan projenin ikinci ayağında Bitlis ili ve Artvin ili arasında karşılıklı ziyaretler gerçekleşmişti. Yaşamın her alanında dayanışma ve paylaşmayı hedefleyen proje ile yerinde dokunuşlar ile kaynaşma sağlanıyor.

Doğunun Trabzonspor elçisi

VALİLERE TRABZONSPOR FORMASI

Projenin koordinatörlüğünü yapan Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı personeli Ahmet Külekçi doğuda gittiği her yerde Trabzonspor’un da aynı zamanda gönüllü elçiliğini üstlenmiş durumda. Muş Valisi hemşerimiz Aziz Yıldırım, Bingöl Valisi Ali Mantı ve Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu’nu makamlarında ziyaret eden Külekçi valilere Trabzonspor forması hediye etti.

Doğunun Trabzonspor elçisi

KÜLEKÇİ’YE TEŞEKKÜR

Bölgedeki valilere Trabzonspor forması hediye edilerek doslukların pekiştiğini belirten Trabzonspor As Başkanı Ahmet Çubukçu Ahmet Külekçi’nin samimi gayretine teşekkür etti. Kardeş şehirler projesi kapsamında Trabzonspor Mardin’e başkan Muharrem Usta’nın da katılımıyla adeta çıkarma yapmıştı. Mardin gezine başkan Usta ile birlikte yöneticiler ve futbolcular eşlik etmişti.

Doğunun Trabzonspor elçisi

Doğunun Trabzonspor elçisi
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@