Bülbül " Yaptığımız çalışmalara siyasi açıdan bakmayın"

Trabzon Mimarlar Odası tarafından düzenlenen programda konuşan Bülbül, "Biz her şeye karşı değiliz" dedi.

Bülbül " Yaptığımız çalışmalara siyasi açıdan bakmayın"

Bülbül, biz her şeye karşı değiliz Trabzon Mimarlar Odası tarafından düzenlenen programda konuşan Bülbül, "Biz her şeye karşı değiliz" dedi.
 
Trabzon Mimarlar Odası tarafından Zorlu Grand Otel’de İş Sağlığı ve Güvenliği konulu bir program düzenlendi. Programda konuşan TMMOB Trabzon İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Şaban Bülbül, “Bunları sadece siyasi bakış açısı ile değil belki de her şeye karşı olarak gözüken TMO Trabzon’da farklı bir yol izlemekte. Biz her şeye karşı değiliz” dedi.
 
 Programda konuşan Mimarlar Odası Başkanı Birol Ustaömeroğlu, “İnsan odaklı hizmet ediyoruz. Temel amacımız ve prensibimiz insanın mutluluğu. Ama böyle bir hedef noktaya doğru koşarken tabii ki işin güvenlik ve sağlığını atlamamız mümkün değil. Odamız faaliyetlerine devam ediyor. Bir kıyas yapacağız. Daha mutlu bir profil çizmeye insanlar için daha bir hedefe nasıl koşacağız bunu anlayacağız. Odamız her ay bir etkinlik yapıyor. Faaliyetlerimiz devam edecek” dedi. 
 MESLEĞİMİZE SAHİP ÇIKALIM
TMMOB Trabzon İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Şaban Bülbül, Kendilerinin her şaya karşıymaş gibi gösterilmesinden rahatsız duyduklarını  belirteek”i Trabzon’da il koordinasyon kurulu olarak 15 meslek odası ile beraber birçok faaliyette bulunmaktayız. Bunları sadece siyasi bakış açısı ile değil belki de her şeye karşı olarak gözüken TMO Trabzon’da farklı bir yol izlemekte. Biz her şeye karşı değiliz.
Biz sadece üyelerimizin ve meslektaşlarımızın gelişimine ve yeni teknolojiden haberdar olması noktasında çalışmalar yaparken yaşadığımız sorunları ve çözüm önerilerini sunan bir topluluğuz. Öğrenciler ilerde bir meslek odasında görev alacaktır. Meslek Odaları hem mesleğin gelişmesinde hem de meslek birlikteliğinin sağlanmasında ki çalışmalara öncülük etmektedir.
 
Orada konuşulan tek dil mesleğimiz ile ilgili olan dildir. Mesleğimize sahip çıkmamız gerekiyor. Mesleğimize farklı alanların saldırıları ve etkisizleştirme çalışmalarının önünde durmamız gerekiyor. Mesleğimizin itibarını ve onurunu korumak için yapılan çalışmalarda siyasi açıdan bakmadan sadece meslek ahlakı ile bakarak mutlaka sahip çıkmalıyız” diye konuştu.
 

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler