Altunbaş: “Türkiye çağ atlayacak”

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş yeni kabineyi değerlendirdi.

Altunbaş: “Türkiye çağ atlayacak”

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesi hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Bakanlar Kurulu hakkında açıklama yaparak “Vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

Altunbaş açıklamasında, “Türkiye’ye 5 yıl boyunca çağ atlatacak isimler, yeni sistemin ilk Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Kurulan yeni kabine ile birlikte yeni Türkiye’nin şahlanışına hep birlikte tanıklık edeceğiz. Yatırımlar artarak devam edecek, Türkiye büyüyecek. Dışarıdan yapılmaya çalışılan her türlü engellemeye rağmen biz yolumuza kararlılıkla istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz. Yeni sistemde bu adımları Başkan’ımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve kabinesinde yer alan bakanlarımız ve güçlü meclisimizle daha hızlı atacağız” değerlendirmesini yaptı. 

TRABZON OLARAK GURUR DUYDUK

Altunbaş, yeni kabinede yer alan Trabzonlu isimlerin sayısının artmasının Trabzon için büyük bir şans olduğunu söyleyerek, “Kabinede Trabzonlu isimlerin olması ve sayısının artması bizleri son derece mutlu etmiş, gururlandırmıştır. Sevincimiz iki kat arttı. Bu duygu ve düşüncelerle, yeni kabinede görev alan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turan’a, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a, Trabzon damadı olan Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül’e ve tüm bakanlarımıza görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirecekleri icraatların şimdiden ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Şimdi önümüzde Mahalli ve İdari Yerel Seçimler var. İlk günkü aşkla Haydi Bismillah!”  ifadelerini kullandı.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 8 ay Önce

temel abi biraz ufak at da biz de yiyelim...

Nihat
Nihat - 8 ay Önce

Yav he he bizde inandık,hani cağ zaten atlamıştık.

Ak partili
Ak partili - 8 ay Önce

Bu siz ve yandaslarinizla olmaz başkan reisi cumhurun aldığı oylar bile sizlerin ve mahalle başkanlarının yüzünden azalıyor

Albay
Albay - 8 ay Önce

Adam gibi adamsın. Bırak bakan olmayı en azından Mecliste olmalıydın.

Bahri çelik
Bahri çelik - 8 ay Önce

Sayın temel bey sayın Cumhurbaşkanımız çektiniz assa trabzonda ki Akp ti oyu yüzde 65 le 75 kazanır. Yerel seçimlerde görelim sizi çalışmalarınızı benim 3 dönem çalıştım mahalle ve trabzon için ve başarılıda olduk 1 dönem delege olarak sana da oy verdim ilçe başkanı oldun ama ben kendim den utanıyorum size kim küfür ediyorsa haklılar,bizler mahalle teşkilatı olarak çalışalım siz size küfür edenleri işealin ,yapmış olduğum işten dolayı mesleki astım hastası yım sizden yardım istedim Ahmet metin beyle de görüştük 6-7 ay beni oylarınız bir işimiz görmediniz hakkımı helal etmiyorum birde söz veriyorsunuz şimdi görelim sizin çalışmanızı yerel seçimler de kaç oy alaçak siniz yüz denizi göreceğim.

Ali Baş
Ali Baş - 8 ay Önce

Yahu he he tamam Temel tamam

banner393

banner443

banner441