alexa metrics

banner536

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Enes Kara açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Gencecik bir insanın ölümü üzerinden kindar bir dille kavga, ideolojik hesaplaşma ve ayrışma üretenlerin yaptığı şey asla kabul edilemez ve ahlaki değildir. Hepimiz Enes Kara kardeşimizin hayatını kaybetmesinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yüreğimiz yandı." dedi.

Gündem 11.01.2022, 19:22
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Enes Kara açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Enes Kara'nın intiharına ilişkin paylaşımda bulundu.

Enes Kara'nın hayatını kaybetmesinin derin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Çelik, şunları kaydetti:

"Yüreğimiz yandı. Enes Kara kardeşimizin yakınlarının ve sevenlerinin acısını yürekten paylaşıyoruz. Gencecik bir insanın ölümü üzerinden kindar bir dille kavga, ideolojik hesaplaşma ve ayrışma üretenlerin yaptığı şey asla kabul edilemez ve ahlaki değildir. Her ölüm insanı kendi ruhuyla yüzleştirmelidir. Bu büyük imtihandır. Hayatını kaybedenin acısı bizi buna götürmelidir. Ölüm üzerinden bile ayrışma üretenler, ideolojik egolarının kavgasını bir kenara bırakmalıdır."


Yorumlar (7)
OF61 5 gün önce
bütün tarikatlar,seyler,sihlar,cemaatlar 21. yüzyilin sömürgecileridir.
yy 5 gün önce
taze beyinlere YOBAZ ideoloji pompalayan
sözde cemaat yurtlarına neden inceleme başlatılmıyor.
bilimden akıldan fenden uzak ne olduğu kime hizmet ettiği belirsiz yurtlar kapatılmalıdır.
Yaylacı TS 5 gün önce
Cemaatlar, tarikatlar....Bunların tamamının kapısına kilit vurulmalı....yazık oldu gencecik insana....
kurt 5 gün önce
18 yaşını geçmiş ve universite okuyan bir genç kendi kararlarını verebilecek kapasitededir..bügün chp teşkilatlarında yüzlerce kadın ve çocuğa tecavüz edilmekte binlerce genç uyuşturucu ve alkol bataklığında debelenmektedir...ama nedense bunlardan bahsetmeyip kişinin kendi travmasını illa islama ve yakın kuruluşlara fatura etmeye çalışan insanlar var...onun için bu milletin diniyle uğraşmayın..sonuçta yurttan kaçıp başka bir yerde kalmak ölümden daha kolay bir yoldu...kendi zayıflıklarınıza başka kılıflar aramayın..
Tonya61 5 gün önce
kurt adi altindaki pravaktör,sen yazdiklarina asla inanmiyorsun,akp liler gibi ülkenin durumu bitik sen kalkmisiin chp diyon,Zirto ülkeyi AKP yönetiyor beyinsiz adam.
Agasarli 5 gün önce
aferim Acaabatli cakala iyi cevap vermissin.
Akcaabat6161 5 gün önce
kurt denen ,yazdigin konuya bak alet ettigin partiye bak.Chp ye hakaret etmekle kendi cibiliyetini göstermisin ,sana burdan ekmek cikmaz baska kapiya kuyruk salla.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@