7m


7m

hyundai

Adnan Oktar ile ilgili iğrenç gerçek!

Adnan Oktar suç örgütü üyeleri, onlarca kızı eve kapatıp cinsel istismarda bulunmuşlar...

Gündem 11.07.2018, 12:00 11.07.2018, 12:06
Adnan Oktar ile ilgili iğrenç gerçek!

Adnan Oktar'ın alem kanalı olarak bilinen A9 ve Youtube kanalında, canlı yayın programlarına katılan ve 'kedicikler' olarak bilinen genç kızların çoğunluğunun alıkonulduğu ve yayınlara zorla çıkarıldığı ve hapsedildikleri evlerde cinsel istismara maruz kaldığı iddia edildi.

MAĞDURLAR ARASINDA 11 YAŞINDA ÇOCUKLAR VAR

Ayrıca kan donduran detaylardan bir diğeri ise mağdurlar arasında 11 yaşından 40 yaşına kadar olan kadın ve çocukların olduğu gelen bilgiler arasında.

KAMERALAR ÖNÜNDE AŞK YAŞIYORLAR

Suç Örgütünün içinde bulunan kadın ve erkekler kameralar önünde toplumun ahlaki değerlerini yok sayarak aşk yaşadığı iddiaları gündeme geldi.

ADNAN OKTAR'A YÖNELTİLEN SUÇLAMALAR

Örgüt üyelerine yönelik soruşturma, "suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması, cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, Terörle Mücadele Kanunu'na muhalefet, tehdit, cebir, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu'na muhalefet, Vergi Usul Kanunu'na muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi, siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun'a muhalefet" suçlarını kapsıyor.


Yorumlar (3)
İLKER TÜRK 4 yıl önce
Bunlara yıllarca devletimiz bile bile müsaade etti, Ak partinin en büyük yanlışlarından biri de bu, özeleştiri yapmak lazım.

Dini sömürdüler inşAllah maşAllah ile, cinsel taciz zorla alı koyma herşeyi yaptılar ama devlet göz yumdu maalesef...
kaplan61 4 yıl önce
aynen
yasar 4 yıl önce
bu tiplere nasıl itibar ediliyor ve rağbet görüyor anlamış değilim bu zamana kadar neden izin verildi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@