1 Mayıs'ı kana bulamak istediler!

Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 1 Mayıs kutlamalarını hedef alan eylem hazırlığında olduklarını tespit edilen IŞİD terör örgütü üyesi 4 kişiyi gözaltına aldı. Emniyet yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Terörle  Mücadele ile İstihbarat Şube Müdürlüğü

Gündem 01.05.2016, 11:24
1 Mayıs'ı kana bulamak istediler!

Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 1 Mayıs kutlamalarını hedef alan eylem hazırlığında olduklarını tespit edilen IŞİD terör örgütü üyesi 4 kişiyi gözaltına aldı.

Emniyet yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Terörle  Mücadele ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, IŞİD üyesi bazı kişilerin  Başkent'te eylem hazırlığında olduğu bilgisi üzerine harekete geçti. Bir süredir  teknik ve fiziki takibi yapılan 4 şüpheli, eş zamanlı baskınla gözaltına alındı.Sağlık kontrolünün ardından  Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele  Şube Müdürlüğüne getirilen şüphelilerin  Suriye uyruklu ve IŞİD çatışma  bölgeleriyle irtibatlı oldukları tespit edildi.Şüphelilerin, bir süredir Ankara'da bulundukları ve 1 Mayıs Emek ve  Dayanışma Günü dolayısıyla düzenlenecek etkinliğe yönelik eylem hazırlığında  oldukları belirlendi.
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@