banner556

>

Eren Bülbül filminde oynayacak isimler belli oldu

TRT'nin beyaz perdeye taşıyacağı Eren Bülbül filminde oynayacak isimler belli oldu.

GENEL 04.01.2021, 14:41 04.01.2021, 14:49
Eren Bülbül filminde oynayacak isimler belli oldu

Şehit Eren Bülbül'ü konu alacak filmin kadrosu şekilleniyor. Filmde Bülbül’ün annesini şu sıralar Kırmızı Oda'da rol alan Gülçin Kültür Şahin canlandıracak.

2017 yılında PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül'ü beyazperdeye taşıyacak film için hazırlıklar devam ediyor.

Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin çekimleri Trabzon’un Maçka ilçesinde başladı.

Filmin yapımcılarından Mustafa Uslu, Eren Bülbül’ü canlandırması için Karadeniz bölgesinden çocuk oyuncularla görüşmeler yaptıklarını söyleyerek, “Yerel tiyatrolarda rol alan oyuncu çocuklarla görüşüyoruz. Şu an Trabzon ve Samsunlu 3 çocukla görüşme halindeyiz. Başrolün o bölgedeki yaşantıyı ve şiveyi bilmesi lazım. Önümüzdeki hafta isimler tam olarak netleşecek" dedi.

Uslu, şehit Bülbül’ün ailesini de filmde oynatarak onlara hatıra bırakmak istediğini dile getirerek, “Eren, bu ülkenin kahramanı bir genç. Onu yaşatmak hepimizin görevi. Ailesine de filmde yer verip onlara hatıra bırakmak istiyorum" diye konuştu. (Hürriyet)

Eren Bülbül'ü filminde oynayacak isimler belli oldu

Eren Bülbül'ü filminde oynayacak isimler belli oldu
 

Yorumlar (3)
Tursun 3 hafta önce
Bizede seyretmek düşer reyting patlaması olması lazım şikecilerin hala utanmadan biz ATATÜRK 'ün takımıyız dediği yerde hiç olmazsa burada birleşip bunu yapmalıyız ben seyredeceğim
Sadi ayyildiz 3 hafta önce
Şu olayi kalktın Trabzonapora bağladin ya ne cahil bir insansin yaaa ne alakaysa artik ve bence dizi yapilacak kadarda abartmaya gerek yok evet Eren genc yaşinda şehit oldu ama bu ülkede ne görünmez kahramanlar var bunuda bilin
Hüseyin Akyüz,almanya 3 hafta önce
Bence kesinlikle,teyfik Göksu,ve Osman Öcalan rol alıp, senaryoyu Abdullah Öcalan'ın yazması yakışır.bütjeyi'de RTE karşılamalı, nasıl olsa rahmetli pontuslu,seçimlerde ise her şerefsizlik oy uyruğina kabul ediliyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@