İki çocuk babası olan Cengiz Karlı'nın cenaze detaylarını acılı eşi Elif Karlı paylaştı. Şarkıcı Elif Karlı'ya sevenlerinden ve sanatçı dostlarından baş sağlığı mesajları geldi. Eşinin ölümüyle yıkılan Elif Karlı'nın cenaze paylaşımı....

Eşi Cengiz Karlı’nın ölümüyle yıkılan Elif Karlı’dan paylaşım!

Eşi Cengiz Karlı’nın ölümüyle yıkılan Elif Karlı’dan paylaşım! Cenaze detaylarını açıkladı.İ ki çocuk babası olan 57 yaşındaki Cengiz Karlı, 6 aydır Tokat cezaevindeydi. Eşi Cengiz Karlı’nın ölümüyle yıkılan Elif Karlı’dan paylaşım! Cenaze detaylarını açıkladı.Ünlü şarkıcı Elif Karlı'nın iş insanı eşi Cengiz Karlı'dan dün acı haber geldi. 57 yaşındaki Cengiz Karlı cezaevinde kalbine yenik düştü.

Elif Karlı’dan paylaşım! Cenaze detaylarını açıkladı
Eşinin ani ölümü ile yıkılan Elif Karlı son olarak sosyal medya hesabından Cengiz Karlı'nın cenaze töreni ile ilgili bilgileri paylaştı. Eşi Cengiz Karlı’nın Cengiz Karlı'nın cenazesi bugün Ataşehir Mimar Sinan Camii'nde kılınacak ikindi namazına müteakip Kurtköy mezarlığında defnedilecek.

Acı haberi dün sabaha karşı alan Elif Karlı 2. Sayfa programına şu açıklamayı yaptı:."2 gün önce çok ağır bir grip geçirdi. Zatürreden de şüphelendik. Dün haftalık arama günüydü, aramayınca telaşlandım. Sabaha karşı 04.00 sıralarında cezaevinden bir telefon aldım. Cengiz'in rahatsızlandığını ve kalp krizi geçirdiğini alıştırarak söylediler. Vefat ettiğini söylediler. En son geçen salı sesini duydum. 6 Ocak'ta da doğum günüydü görüştük. En son sesini duyduğumda çok iyiydi. Saç sakal tıraşı olduğunu söyledi. Moralinin yüksek olduğunu söyledi ama eşim ağır hastaydı... Kalp rahatsızlığı vardı."

Eşi Cengiz Karlı’nın ölümüyle yıkılan Elif Karlı’dan paylaşım!

Şarkıcı Elif Karlı'ya sevenlerinden ve sanatçı dostlarından baş sağlığı mesajları geldi..

Eşi Cengiz Karlı’nın ölümüyle yıkılan Elif Karlı’dan paylaşım!

Eşi Cengiz Karlı’nın ölümüyle yıkılan Elif Karlı’dan paylaşım!