7m


7m

hyundai

Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanları bile milyonlarca kez izlendi

Trabzon'da çekimleri gerçekleştirilen Sen Anlat Karadeniz 5. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanırken yayınlanan fragmanlar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Dizi - Film - TV 20.02.2018, 14:11 20.02.2018, 14:22
Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanları bile milyonlarca kez izlendi

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve yayınlanmaya başladığı haftadan itibaren reyting listelerinde Diriliş Ertuğrul gibi bir fenomeni geçerek zirveye yerleşen Sen Anlat Karadeniz 5. bölümü ile yarın ekranlara gelecek.


Osman Sınav'ın yönettiği ve çekimleri Trabzon'da gerçekleştirilen Sen Anlat Karadeniz'in 5. bölüm fragmanları da yayınlanırken, izleyiciler fragmanlara dahi aşırı derecede ilgi göstererek sadece Youtube üzerinde milyonlarca kez izledi. Yayınlanan ilk fragmanın izlenme oranı 4 Milyonu geçerken ikinci fragmanda 3 milyona yaklaştı. Bu rakamların dizi fragmanları için oldukça yüksek olduğu ifade ediliyor.

Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanları ve özeti

Nefes ve Yiğit'in Rusya'daki özgürlük hayalleri, Vedat'ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir, Batum'da Nefes'ten gelecek "sağ salim vardık" haberini beklerken, Vedat, Nefes'ten oğlunu da ayırır, Yiğit'i annesinin kollarından koparıp İstanbul'a gönderir.Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat'ın zalim ellerindedir. Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes'in her çığlığına tanık olur. Nefes'in Yiğit'i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat'ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes'i Vedat'ın ellerinden almak ve Yiğit'i kurtarmak.

Karadeniz'de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan'la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan'a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye'nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa'sının peşine düşer.
Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanları bile milyonlarca kez izlendi

DÜNYA LİSTELERİNE GİRDİ

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, dünya genelinde en çok yorum alan dizi ve programlar arasında, Sen Anlat Karadeniz'İN ilk 10'da olduğunu yazdı.

Sina Koloğlu, bugünkü yazısında şunları yazdı: En çok tweet alan 10 diziden biri bizden
WIT (World Information Tracking), dünya üzerindeki TV programlarıyla ilgili eğilimler üzerine araştırma yapan uzman bir kuruluş. Geçtiğimiz ocak ayında dünyada en çok yorum alan 10 program ve diziyi açıkladı. Buna göre ‘Sen Anlat Karadeniz’, 45 bin tweet yorumuyla dünyada altıncı sırada... Arjantinli pop star Lali Esposito’nun reality TV programı ‘Lali’, 185 bin tweet’le birinci olmuş.

Geçen hafta dizide neler olmuştu?

Nefes, Tahir'in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes'i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır. Vedat'ın planlarından habersiz olan Nefes, Mustafa'nın ona önerdiği anlaşmayı kabul eder. Oğluyla birlikte Gürcistan üzerinden Rusya'ya kaçacak ve yeni bir hayata başlayacaktır. Çünkü hem Tahir'in canını korumalıdır, hem de kendi kalbini. Çektiği sekiz yıllık işkenceye rağmen, ilk defa Tahir'in kanatmayı başardığı kalbini. Deli Tahir ise, onu iyice delirten kıskançlığın acısını hem Nefes'ten hem Mercan'dan çıkartır. Yakıp yıkarken bir yandan da yanar. Kıyamadığı tek kişi vardır; Yiğit. Yürekten bağlandığı bu çocuğu kıramaz, onları Gürcistan'a kadar götürmeye karar verir. Yeni sözlenmiş bir adamın çocuklu bir kadınla Gürcistan'a gitmesi, köyde dedikoduların yayılmasına ve dünürlerin ayağa kalkmasına yol açar. Ama hiç beklenmedik bir şekilde, Mustafa, kardeşinin bu yolculuğu yapmasına tam destek verir.

Yorumlar (4)
tarıkbuğra 4 yıl önce
hepsi yalan.tek geçek DİRİLİŞ ERTUĞRUL
Ahmet 4 yıl önce
Kesinlikle katılıyorum bu dizi Trabzon'a yakışmıyor. Tv de seyredilecek tek dizi DİRİLİŞ ERTUĞRUL...
Şüheyda 4 yıl önce
Çok güzel bir dizi Çarşamba akşamlarını iple çekiyorum,
EMİR61. 4 yıl önce
MELEYANİ SAHNELER OLMASIN AİLEMİZLE SEYREDE BİLELİN FİLM GÜZEL.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@