Survivor 2017’de kim elendi – Ödül oyunu sonrasında eleme heyecanı

Survivor 2017’de bu akşam eleme gecesi yaşandı ve 2'si ünlülerden 2'si gönüllülerden belirlenen 4 aday arasından bir kişi adaya veda etti.

Diğer 28.02.2017, 23:07 01.03.2017, 00:21
Survivor 2017’de kim elendi – Ödül oyunu sonrasında eleme heyecanı

Survivor 2017 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu akşam önemli bir ada konseyi yaşanacak ve 4 aday arasında bir isim adaya veda etti. Ödül oyununu hangi takım kazandı? Adaya kim veda etti? İşte tüm detaylar.

Survivor 2017 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetti. Bireysel dokunulmazlık oyununu ise Furkan kazandı. Ada konseyinde yapılan oylamada en fazla ismi yazılan Sabriye ilk eleme adayı olurken, Bireysel dokunulmazlık oyununun galibi Furkan Fatih’in ismini verdi. Böylece ilk eleme adayları Sabriye ve Fatih oldu. İkinci Dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler takımı kaybetti.  Ada konseyinde en fazla ismi yazılan kişi Sadin oldu. Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan Gökhan ise Erdi’nin adını verdi. Böylece adaya sms oylaması sonucunda veda edecek dört isim belli oldu.

Survivor 2017’de Sabriye, Fatih, Sadin ve Erdi arasından adaya veda eden isim Sadin oldu.


Survivor 2017’de kim elendi – Ödül oyunu sonrasında eleme heyecanı

Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2017 Ünlüler Gönüllüler takımında bu akşam kıyasıya bir rekabet yaşandı ve ödül oyunu sahibini buldu. Yine çok zorlu bir etapta yapılan yarışma sonunda Gönüllüler takımı 5’şer puanlık 2 seri halinde oynanan yarışmayı 2-0 kazandı. Ailelerinden mesaj ve fotoğraflar alan gönüllüler takımı duygu dolu anlar yaşadı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
tolga 4 yıl önce
Arkadaş bu sabriye bizi deli ediyor.Ne hırs ne güç hiç bişey yok ağır tank gibi.Tamamda adem seni nereye kadar kollayacak onada yazık azcık istekli ol.İzlerken deli oluyorum,bir Trabzonlu böylemi olur.
Gürhan 4 yıl önce
Şike ve aziz yıldırım destekçisi acınun programı Trabzonlular tarafından izleniyor- haber oluyor... zivanadan çıkıyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@