Sayısal Loto sonuçları - 10 Mart Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto sonuçları geçen hafta 2. kez devretmişti. Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında büyük ikramiye yine kimseye çıkmadı.

Sayısal Loto sonuçları - 10 Mart Sayısal Loto çekilişi

Milli Piyango İdaresinin gerçekleştirdiği Sayısal Loto çekilişinde iki haftadır büyük ikramiye devrediyordu. Sayısal Loto sonuçlarında bu hafta da büyük ikramiye devretti.

Cumartesi günleri gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişinde 10 Mart sonuçları saat 21.30 ile 22.00 arasında belli oldu. Sayısal Loto sonuçlarında belirlenen rakamlar 3-15-20-26-28-35 oldu. Çekiliş sonucunda 6 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye 5 Milyon 954 Bin 602 TL 3. kez devretti. 5 Bilen 164 kişi ise kişi başına 5 bin 471 TL kazandı. 4 bilen 9 bin 475 kişi ise 71 TL kazandı.

Sayısal Loto sonuçları - 10 Mart Sayısal Loto çekilişi
GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU

3 Mart Sayısal Loto Sonuçlarına göre büyük ikramiye 10, 21, 25, 38, 41 ve 46 rakamlarına isabet etti. 6 rakamı doğru tahmin eden kimse çıkmayınca 3 Milyon 824 Bin 377 TL 41 kuruş gelecek haftaya devretti. 

Sayısal Loto Sonuçları - MPİ 3 Mart Sayısal Loto sonuçları belli oldu

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 21:49


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441