Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon eski milletvekili Haluk Pekşen, bir haftadır tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

CHP Trabzon eski milletvekili Haluk Pekşen, geçen ay zatürre teşhisi ile Bodrum Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı.

Burada yaklaşık 2 hafta tedavi gördükten sonra taburcu olduğu ve hastalığının nüksetmesi üzerine Ankara Güven Hastanesinde tekrar tedavi altına alındığı ve burada bir haftalık tedavi süreci sonrasında hayatını kaybettiği öğrenildi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Haluk Pekşen'in vefat ettiğini duyurdu. 

Torun, Pekşen'in yaşamını yitirdiğini sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

"25-26. Dönem CHP Trabzon Milletvekilimiz, değerli arkadaşımız Haluk Pekşen'in vefat haberi hepimizi derinden üzdü. Kendisine Allah'tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Pekşen için sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımladı.

Kemal Kılıçdaroğlu, mesajında "25 ve 26'ncı dönem Trabzon milletvekilimiz, yol arkadaşımız Haluk Pekşen'i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Haluk Pekşen'e Allah'tan rahmet, ailesine, partililerimize ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağ olsun." ifadelerini kullandı.

Trabzon'da sürücüsü indikten sonra kayan mikser yandı! Trabzon'da sürücüsü indikten sonra kayan mikser yandı!

AHMET KAYA HABER61'E KONUŞTU

Haluk Pekşen'in hayatını kaybetmesi ile ilgili Haber61'e açıklamalarda bulunan CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, "Gencecik, bilgili donanılmı bir insandı. Acımız büyük" dedi.

FATİH SUAT OYMAN'DAN MESAJ

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman yayınladığı mesajda "Önceki dönem Trabzon Milletvekilimiz Haluk Pekşen’in vefatının üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine Allah’tan rahmet, Pekşen ailesine, yakınlarına ve CHP ailemize sabırlar diliyoruz. Başımız sağ olsun." ifadelerine yer verdi.

CHP Trabzon eski milletvekili Haluk Pekşen yaşamını yitirdi