Geçen ay Nilüfer ilçesindeki bir düğün salonunda bin beş yüz kişinin katılımıyla “Birlik ve Beraberlik”  gecesi düzenleyen ARKON bu kez da Bursa’da  Artvinli mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

53 KÖY VE 50 ARTVİNLİ MUHTAR VAR

Bursa’da 53 Artvin köyü ve  50’ye yakın Artvinli muhtar olduğunu dile getiren Bursa Yıldırım İlçesi Tuna Mahallesi Muhtarı Ayşegül Yıldız “Bizim için vatan bayrak deyince akan sular durur. Bu duygularla görevimizin başındayız” dedi . Nilüfer  İlçesi Ata evler Mahallesi muhtarı Sabiha Güneş’te ”Artvinli olmanın haklı gururu ile mahallesine hizmet ettiklerini dile getirdi.”

Bursa’dan hem Soylu’ya destek hem de teröre lanet

KADIN MUHTARLARIN BAŞARISI

Bursa’da görev yapan Artvinli muhtarlar kendilerini bir araya getiren ARKON Başkan ve yönetimine de teşekkür ederek “Bu anlamlı ve güzel buluşmaların daha sık olmasını isteriz. Artvinli her muhtarımız Bursa’da kendini sevdirmiş kısıtlı imkanlara rağmen güzel hizmetler yapmışlardır. Birlik ve beraberlik içinde bu hizmetlere devam edeceğiz. Özellikle kadın muhtarlarımız çok daha başarılı” dediler.

Bursa’dan hem Soylu’ya destek hem de teröre lanet

SOYLU’YA TAM DESTEK

Muhtarların devlet ile millet arasında köprü olduğunu ifade eden ARKON Başkanı Fetanet Yıldırım “Onlarla birlikte üretmek birlikte çalışmak bize de büyük bir mutluluk veriyor. Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu da  sağ olsun bu konuda zaten çok hassas .Kendisinin terör örgütlerine ve uyuşturucu baronlarına karşı verdiği mücadeleye Bursa olarak tam destek veriyoruz” dedi.

Bursa’dan hem Soylu’ya destek hem de teröre lanet

TOPLUMSAL DUYARLILIK GÖSTERİYORUZ

Yaşanana terör olaylarına da tepki koyan ARKON Başkanı Fetanet Yıldırım “İçerde dışarda hiçbir terör olayı bizi yıkamayacak. Biz sadece hemşeri birliği değil aynı zamanda ülkemizin kanayan yaralarına merhem olma katı sağlama ve dayanışma gösterme sorumluluğu içinde olan bir oluşumuz. Ülkesini seven bayrağı için canını vermeye hazır Artvinlilere de bu yakışır zaten “ dedi.

Bursa’dan hem Soylu’ya destek hem de teröre lanet

Bursa’dan hem Soylu’ya destek hem de teröre lanet