Tünelleri aydınlatma çalışması

Gümüşhane kamuoyunda uzun süre tartışılan ve kazaların meydana geldiği tüneller Karayolları 10. B Bölge Müdürlüğünün yaptığı ihalenin ardından aydınlatılmaya başlanıldı. Tirebolu tünelinin ardından ihaleyi alan müteahhit firma geçtiğimiz gün şehir merkezi

Bölgesel 21.10.2008, 14:21
Tünelleri aydınlatma çalışması
Gümüşhane kamuoyunda uzun süre tartışılan ve kazaların meydana geldiği tüneller Karayolları 10. B Bölge Müdürlüğünün yaptığı ihalenin ardından aydınlatılmaya başlanıldı.

Tirebolu tünelinin ardından ihaleyi alan müteahhit firma geçtiğimiz gün şehir merkezi çıkışındaki bin 80 metre uzunluğundaki Gümüşhane tünelinde yapılan çalışma nedeniyle Gümüşhane-Trabzon karayolunda ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Gümüşhane tünelinin ardından Mescitli 1 ve Mescitli 2 tünellerinde de aydınlatma çalışması yapacaklarını söyleyen firma yetkilileri Gümüşhane tünelindeki çalışmaların 5-6 gün içerisinde tamamlanacağını söylediler.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
turgayduzgun 13 yıl önce
Eline sağlık aydınlatmayı yapan uztaların. Çok güzel bir iş yapıyorlar. Gümüşhane'den Tirebolu'ya inerken, o gectiğimiz tüneller sanki bir zindandı. Kapkaranlık. Aydınlatılması çok iyi oluyor..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@