banner526

banner533

banner535

TTB personeline eğitim

Kişisel Gelişim Uzmanı Spor, Yaşam ve Yönetici Koçu Ömer Çam tarafından verilen “Sorun Çözme Yeteneği, Kişiler arası İletişim, Etkili Konuşma, İş Stres Yönetimi ve Örgütsel İletişim” konulu eğitime tüm borsa personeli katıldı.6 saat süren eğitimde beden d

Bölgesel 05.12.2013, 15:28
TTB personeline eğitim

Kişisel Gelişim Uzmanı Spor, Yaşam ve Yönetici Koçu Ömer Çam tarafından verilen “Sorun Çözme Yeteneği, Kişiler arası İletişim, Etkili Konuşma, İş Stres Yönetimi ve Örgütsel İletişim” konulu eğitime tüm borsa personeli katıldı.

6 saat süren eğitimde beden dilinin nasıl kullanılacağı, olaylara bakış açısı, düşünme, algılama ve dinleme yeteneği gibi konular üzerinde duruldu. Konularla birebir örtüşen video görüntülerinin yanı sıra, slayt ve güncel birikimlerin örnekleriyle renklenen eğitimin mimarı Kişisel Gelişim Uzmanı Ömer Çam, farkındalık yaratmanın hayatın birinci basamağını oluşturduğunu belirterek, şöyle konuştu:

“Eğer memnun olmadığınız hayat döngüsünü değiştirmek istiyorsanız farkındalığı yakalayacaksınız. O zaman hayatınız değişecektir. Bir insan her gün aynı şekilde davranıyor hiçbir gelişim gösteremiyorsa o zaman bir yerlerde sıkıntı var demektir. Değişmek zorundasınız. Bunun için birinci sebep sizsiniz. Değişeceğim. Başaracağım. Çaba sarf edeceğim demelisiniz. Kararlılık ve azim sizi başarıya ulaştıracaktır.”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@