alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzon'da Hurdacılara Yeni Yer

Trabzon Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Trabzon Belediyesi Sanayi Mahallesi'nde zor koşullarda hizmet veren hurdacılara yeni yer yapıldığı, Deliklitaş mevkisinde hurdacılara ayrılan 18 dönümlük bir araziye yapılan yeni hurdalık taşındığında Sana

Bölgesel 01.09.2007, 14:05
Trabzon'da Hurdacılara Yeni Yer

Trabzon Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Trabzon Belediyesi Sanayi Mahallesi'nde zor koşullarda hizmet veren hurdacılara yeni yer yapıldığı, Deliklitaş mevkisinde hurdacılara ayrılan 18 dönümlük bir araziye yapılan yeni hurdalık taşındığında Sanayi Mahallesi'nin yıllar süren bu sorununun da çözümlenmiş olacağı bildirildi.

Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, yaptığı açıklamada, uzun yıllardır hijyenik olmayan, sağlıksız ve kötü koşullarda hizmet veren hurdacılar için belediyeye ait olan 18 dönümlük bir alanda çalışmaların sürdüğünü belirtti.


Canalioğlu, Deliklitaş mevkinde yapımı süren hurdacılar sitesine sadece Sanayi Mahallesi'nde bulunan hurdacıların taşınacağını duyurarak, ''Hurdacı esnafımızı daha modern, ekonomimize katkı sağlayacak şekilde hizmet verebilmeleri için tahnsis ettiğimiz yerin alt yapısı tamamlandı. Kentin diğer bölgelerinde. Bulunan hurdacı esnafı arkadaşlarımız için de yer araştırma çalışmalarımız var. Deliklitaş mevkisindeki çalışmamız da burada bulunan okula zarar vermeyecek şekilde dizayn edilecek'' dedi.


Yorumlar (1)
dderelee 14 yıl önce
bende sanayı mahallesınde oturan bırısı olarak yıllardır cozulemeyen bu sorunu cozmedekı cabanıza tesekkur ederız bugune kadar bırcok beldıye baskanı ve sıyası bu konuyu gundeme getırdı cozulecek dedı ama demekle kaldı ama sız soyledınız ve calısmalara basladınız yanı ıcraat yapıyorsunuz tekrar tesekkur ederım basarılar dılerım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@