Trabzon'da 2 kardeşe tecavüz!

Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çarşı Polis Merkezi'ne gelerek, kızları G.K. (18) ile S.K'nin (16) kayıp olduğunu belirten C.K'nın şikayetini değerlendiren polis, kentte bir otomobili durdurdu. Otomobilde bulunan G.K. ve S.K'yi kurtaran polis, genç kız

Bölgesel 10.02.2009, 09:24
Trabzon'da 2 kardeşe tecavüz!

Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çarşı Polis Merkezi'ne gelerek, kızları G.K. (18) ile S.K'nin (16) kayıp olduğunu belirten C.K'nın şikayetini değerlendiren polis, kentte bir otomobili durdurdu.

Otomobilde bulunan G.K. ve S.K'yi kurtaran polis, genç kızlarla silah tehdidiyle zorla cinsel ilişkiye girmek istedikleri öne sürülen A.T ve E.T'nin yanı sıra kendilerine yardımcı oldukları iddia edilen B.T, A.Y, S.T. ile V.Ç'yi gözaltına aldı.

Zanlılardan B.T. ve A.Y, polis merkezinde ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Diğer 4 şüpheli ise çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Hastanede yapılan muayenelerinde bakire oldukları anlaşılan kız kardeşlerin zanlılardan şikayetçi olduğu belirtildi.

Yorumlar (3)
COCOSabri 12 yıl önce
İdam cezası geri gelmeli. Geri gelmeli ki böyleleri asacaksın, daha da yapamayacaklar!!!
yufer 12 yıl önce
böylelerinin tam anlamıyla cezalandırılması için kanunu değiştirme yetkisi olanların yakınlarını kaçıracaksın ki birşeyler olsun.yoksa ateş sadece düştüğü yeri yakıyor.
ziganoyli 12 yıl önce
Çoluk,çocuğa tecavüz edenler,bebek katilleri içerde bakılmamalı dehal asılmalı.Türk'ün Töresi budur.Ama bu olayda kızlar sağlam çıktı,bi çapanoğlu var gibi geldi bana ????

Trabzon gibi yerde bu işi yapmanın sonu nedir herkes biliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@