Trabzon Meydan projesi hazırlandı

Trabzon Belediyesi tarafından meydan parkını yeniden düzenlemek için hazırlanan proje çalışması tamamlandı.Trabzon Belediyesi Kent Tasarım Ofisi, KTÜ, Mimarlar Odası gibi STÖ’lerin de destekleriyle hazırlanan proje ile birlikte Atatürk Alanı, İskenderpaşa

Bölgesel 27.05.2010, 10:55
Trabzon Meydan projesi hazırlandı

Trabzon Belediyesi tarafından meydan parkını yeniden düzenlemek için hazırlanan proje çalışması tamamlandı.

Trabzon Belediyesi Kent Tasarım Ofisi, KTÜ, Mimarlar Odası gibi STÖ’lerin de destekleriyle hazırlanan proje ile birlikte Atatürk Alanı, İskenderpaşa Camii çevresi ve mevcut belediye binasını içine alacak şekilde yeniden düzenlenmesi planlandı.

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, tamamlandığında Avrupa’nın en güzel meydanlarından biri olacağına inandıkları Meydan Parkı düzenleme projesinin bitirildiğini belirterek, “Projeyi bu hafta içerisinde Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kurulu'na göndereceğiz. Yaklaşık 5 milyon TL’ye mal olacak bu projeyi  kentimizde yapılacak olan 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatları öncesi Trabzonluların hizmetine sunmayı planlıyoruz” diye konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Ahmert 11 yıl önce
Boş iş bunlar. Ha belki şuanki halinden daha güzel olur ama alan çok dar. Yapılabilecek fazla birşey olduğunu sanmıyorum. İnşallah güzel olur.
mavituğ 11 yıl önce
orhan başkan her konuşmasında ihaleye çıkacak projesi hazırlacak diyor ama yapılan bişey görmedik
serkancabuk 11 yıl önce
nerdeyse bidahaki secimler geldi hala ortada trafikten başka bişey yok.oda eminim bidaha ki secilen tarafından degiştirilir.günde 10 km yapan pazarlamacı arkadaşlar şimdi 30dan aşşagıya düşmüyo.tanjata cıkacam bi cömlekci turu atman lazım.boztepeye cıkcan bilmem nere gitmen lazım.aslında bi yandanda güzel şehir turu atıyosun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@