banner556

>

Tirebolu Sanayi Sitesi'nde sona geliniyor

Giresun’un Tirebolu ilçesine bağlı Körliman mahallesi Harşıt Çayı kenarında bulunan 29 dönümlük arazi üzerine yapımı devam eden Sanayi Sitesi’nin 8 blok ve 46 dükkandan oluştuğu bildirildi.Kooperatifin son durumuyla ilgili bilgi veren Tirebolu Sanayi Site

Bölgesel 04.10.2013, 14:58
Tirebolu Sanayi Sitesi'nde sona geliniyor

Giresun’un Tirebolu ilçesine bağlı Körliman mahallesi Harşıt Çayı kenarında bulunan 29 dönümlük arazi üzerine yapımı devam eden Sanayi Sitesi’nin 8 blok ve 46 dükkandan oluştuğu bildirildi.





Kooperatifin son durumuyla ilgili bilgi veren Tirebolu Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Rıza Memiç, ”Bizden önceki yönetim krediyle site inşaatını yeniden başlatmıştı. Yönetimi biz devraldık fakat üyeler aidatlarını düzenli bir şekilde ödemiyor bu nedenle kredi taksitlerimizi ödeyemiyoruz. 2 ay geriden gidiyoruz üyelerden kooperatif olarak 45 bin TL alacaklıyız şuan kooperatifimizin parası yok nede bir geliri var biz bu krediyi bireyselleştirerek banka kredisini kapatmayı düşünüyoruz. Bu anlamda üyelere bireysel kredi çekmelerini önerdik“ dedi.
Amaçlarının bir an önce şehir içinde ve başka yerlerde dağınık halde bulunan sanayi esnaflarını bir çatı altında toplamak olduğunu belirten Memiç, “Site tamamlandıktan sonra tüm sanayi esnafını bir yere toplayacağız” diye konuştu.

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@