alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Tartışmaları Karakolda Bitti

E.B. isimli orman muhafaza memuru, Gülbahar Hatun Polis Merkezi'ne giderek kendisine hakaret ettiği ve zorla dışarı attırdığı gerekçesiyle İl Çevre ve Orman Müdürü Mazlum'dan şikayetçi oldu.E.B. isimli memur, hastane sevk kağıdı almak için müdürün odasına

Bölgesel 31.07.2007, 16:08
Tartışmaları Karakolda Bitti

E.B. isimli orman muhafaza memuru, Gülbahar Hatun Polis Merkezi'ne giderek kendisine hakaret ettiği ve zorla dışarı attırdığı gerekçesiyle İl Çevre ve Orman Müdürü Mazlum'dan şikayetçi oldu.

E.B. isimli memur, hastane sevk kağıdı almak için müdürün odasına gittiğini, müdürün kendisine Of İlçe Orman Fidanlığı'ndan sevk alması gerektiğini söylediğini, bunun üzerine söz konusu yerdeki görevlinin Karadağ Orman Fidanlığı'nda olduğunu, Araştırma Geliştirme Şube Müdürlüğü'nden de kendisine İl Müdürlüğü'nden sevk almasının söylendiğini ifade ederek sevk alma hakkının engellendiğini ileri sürdü.

Bunun üzerine Mazlum'un kendisine hakaret ettiğini ve iş yerindeki elemanlar yardımıyla dışarı atıldığını ileri süren orman muhafaza memuru, müdürden şikayetçi oldu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@