7m

uzungöl yayla otel

Sürmene'de Karate Şov

Trabzon, Giresun, Samsun, Erzurum, Bayburt, Artvin, Rize ve Gümüşhane illerinin katılımıyla ile 250 sporcu dereceye girmek için yarıştı.Yapılan müsabakaların sonucunda Trabzon karması Birinci olurken, Erzurum karması ikinci ve Artvin karması üçüncü oldu.1

Bölgesel 30.07.2007, 16:25
Sürmene'de Karate Şov

Trabzon, Giresun, Samsun, Erzurum, Bayburt, Artvin, Rize ve Gümüşhane illerinin katılımıyla ile 250 sporcu dereceye girmek için yarıştı.

Yapılan müsabakaların sonucunda Trabzon karması Birinci olurken, Erzurum karması ikinci ve Artvin karması üçüncü oldu.16–19 Ağustos tarihleri arasında Samsun'da yapılacak olan Türkiye Karate Şampiyonasına iyi bir hazırlık oldu.

Trabzon Gençlik ve Spor Karate Antrenörü Muharrem Ali Cora Türkiye Şampiyonası öncesi iyi bir hazırlık turnuvası olduğunu belirtirken,” Sürmene'de yapılan karate şampiyonası gerek Türkiye şampiyonası için gerekse İstanbul'da yapılacak olan Dünya Karate Şampiyonası için iyi bir hazırlık oldu.

Trabzon Karması olarak Samsun'da Türkiye Şampiyonasında iyi bir derece alıp Dünya Şampiyonasında en az üç Trabzonlu sporcunun yer almasını hedef olarak belirledik “ dedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@