7m


7m

hyundai

Rize'de Rafting Heyecanı

Rize'nin İkizdere ilçesinde bulunan İkizdere'de gerçekleşen etkinliğe 70 gencin yanı sıra profesyonel raftingciler de katıldı. Profesyonel raftingciler hayatlarında ilk kez rafting yapan gençlere yardımcı oldu.İkizdere'nin azgın sularına karşı kürek çeken

Bölgesel 21.08.2007, 17:08
Rize'de Rafting Heyecanı

Rize'nin İkizdere ilçesinde bulunan İkizdere'de gerçekleşen etkinliğe 70 gencin yanı sıra profesyonel raftingciler de katıldı. Profesyonel raftingciler hayatlarında ilk kez rafting yapan gençlere yardımcı oldu.

İkizdere'nin azgın sularına karşı kürek çeken gençlerin bir hayli eğlendikleri görüldü. Bazı acemi raftingciler ise botlarını karaya oturttu. Gençler, parkuru bitirebilmek için botları elleriyle çekmek zorunda kaldı.

Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Alper Avluk, yurtta su sıkıntısının çekildiği günlerde Rize'de suyun hazzını yaşadıklarını belirterek, "Ülke genelinde insanların su sıkıntısı çektiği bir dönemde biz burada suyun hazzını yaşamanın hem sevincini hem de üzüntüsünü yaşıyoruz. İnşallah kısa sürede o yörelerde de insanlar suya kavuşur" diye konuştu.

Rafting öncesi bota binmeye hazırlanan gençler, hayatlarında ilk kez rafting yapacakları için çok heyecanlı olduklarını söylediler.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@