alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ordu'da Talihsiz Kaza

Şanlıurfa'dan fındık toplamak için Ordu'ya gelen bir kişinin ailesi için çadır kurarken, çekiç darbesiyle elinden fırlayan çivi, 6 yaşındaki oğlunun gözüne saplandı. Çivi, ameliyatla çıkarıldı.Edinilen bilgiye göre, fındık toplama işinde çalışmak üzere Şa

Bölgesel 02.08.2007, 15:06
Ordu'da Talihsiz Kaza

Şanlıurfa'dan fındık toplamak için Ordu'ya gelen bir kişinin ailesi için çadır kurarken, çekiç darbesiyle elinden fırlayan çivi, 6 yaşındaki oğlunun gözüne saplandı. Çivi, ameliyatla çıkarıldı.

Edinilen bilgiye göre, fındık toplama işinde çalışmak üzere Şanlıurfa'dan gelen Cuma Can (32), Melet Irmağı kenarında ailesi için çadır kurarken, çekiç darbesiyle elinden fırlayan bir çivi, o sırada kendisini seyreden 6 yaşındaki oğlu Oktay'ın gözüne saplandı.





Acilen Ordu Devlet Hastanesine kaldırılan çocuğun gözündeki çivi ameliyatla çıkarıldı. Oktay Can, ilk tedavisinin ardından Samsun Devlet Hastanesine sevk edildi.

Hastane yetkilileri, çocuğun gözünde önemli bir hasar oluştuğunu, görme kaybının derecesinin ise yapılacak tetkikler sonrasında netlik kazanacağını söylediler.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@