banner526

banner533

banner513

Muhammet Balta ŞOKTA

Ak Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta'nın yeğeni İremnur Balta(14) şofbenden zehirlendi.Ak Parti Trabzon Belediye Başkanı adayının açıklandığı Ankara'da bulunan AK Parti İl Başkanı Muhammet Balta, akşam üzeri Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, T

Bölgesel 16.01.2009, 19:32
Muhammet Balta ŞOKTA

Ak Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta'nın yeğeni İremnur Balta(14) şofbenden zehirlendi.

Ak Parti Trabzon Belediye Başkanı adayının açıklandığı Ankara'da bulunan AK Parti İl Başkanı Muhammet Balta, akşam üzeri Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, Milletvekili Kemalettin Göktaş, Cevdet Erdöl'ün ve Ak Parti Trabzon Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu  katıldığı Fevzi Hoca Restorant'ta düzenlenen yemekte aldığı telefonla yıkıldı.

Balta'nın yeğeni İremnur Balta(14) şofbenden zehirlenerek KTÜ Farabi hastanesine kaldırıldı.

Trabzon'dan gelen telefondan sonra yıkılan ve "Yeğenim zehirlendi arkadaşlar" diyen Muhammet Balta gözyaşlarına hakim olmakta zorlandı. Balta'yı Bakan Faruk Özak ve Başkan adayı Gümrükçüoğlu teselli etmeye çalıştı.

Gümrükçüoğlu telefonla Özen ve Özlü'yü aradı:

Ak Parti Trabzon Belediye Başkan Adayı Orfan Fevzi Gümrükçüoğlu telefonla Karadeniz Tteknik Üniversitesi(KTÜ) Rektörü İbrahim Özen ve Farabi Hastanesi başhekimi Tevfik Özlü ile görüşerek İremnur Balta'nın durumu hakkında bilgi aldı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi hastanesinde tedavisi devam eden İremnur Balta'nın sağlık durumunun ağır olduğu ancak iyiye gittiği öğrenildi.

Yorumlar (8)
ekselans 12 yıl önce
iremnuru vakfıkebir devlet hastanesi acil seviste gördüm isallah iyilesip tekrar eski saglıgına döner kendisine ve ailesine gecmis olsun diyorum
osmangenç 12 yıl önce
sayın il başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.akçaabatlı gençler
mahtilla 12 yıl önce
çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin inşallah.
yorguness 12 yıl önce
geçmiş olsun başkanım allah cc acil şifalar verir inş.
tolga saglam 12 yıl önce
geçmiş olsun.haberi duyunca çok üzüldük.allah acil sifalar vesin.
aslı 12 yıl önce
Başkanım çok geçmiş olsun o gülen yüzünü böyle görünce çok üzüldük o yüzün hiç asılmasın senin. iyi olur inşallah acil şifalar diliyoruz.
orto 12 yıl önce
AKP li BALTA yı hiç sevmem yüzünde samiyetten yoksun bir görüntü var ama durum sağlık olunca İNŞALLAH yeğeni düzelir ve sağlıklı bir şekilde taburcu olur.
aytekinkeleş 12 yıl önce
ne zaman kış olsa soba şohben kazaları kaçınılmaz oluyor insan hayatı bu kadar uçuzmu allah aşkına iremnur lar ölmesin .geçmiş olsun balta ailesine

Gelişmelerden Haberdar Olun

@