banner526

banner533

banner513

Mobilya grubuna tam destek

Çift liste hazırlığı olan 7. Grup'ta genç işadamları biraraya gelerek birliktelik sağladılar. 7. Grupta Murat İskender (İskender Mobilya), Suat Bayraktar (Suat Mobilya), Mustafa Sarı (Belinda Çarşı), Yusuf Aynacı (Aysan Kanepe), ve komite başkanı Vedat Mu

Bölgesel 13.02.2009, 17:55
Mobilya grubuna tam destek

Çift liste hazırlığı olan 7. Grup'ta genç işadamları biraraya gelerek birliktelik sağladılar.

7. Grupta Murat İskender (İskender Mobilya), Suat Bayraktar (Suat Mobilya), Mustafa Sarı (Belinda Çarşı), Yusuf Aynacı (Aysan Kanepe), ve komite başkanı Vedat Muhcu (Muhcuoğlu Mobilya) birlikte hareket ediyor.

Bu listenin kazanması dahilinde ilk olarak Murat İskender ve Suat Bayraktar mecliste yer alacak. Yarım dönemin ardından Mustafa Sarı ve Yusuf Aynacı meclise gidecek.


Genç İşadamlarının mobilya sektöründe dernek kurma çalışmalarının bulunduğunu ifade eden Suat Bayraktar, yaptığı açıklamada, “Tek amacımız mobilya sektörünü temsil edip dernekleşme yolunda adım atmaktır. Seçimi kazanmak veya kaybetmek önemli değil, bizim için önemli olan mobilyacıların birlik ve beraberlik içinde olmasıdır” mesajını verdi.

98 oyun bulunduğu bu grupta genç jenerasyonun daha fazla ön plana çıkarılmasını hedeflediklerini ifade eden Suat Bayraktar, “Mobilyacıları temsil eden bir ekibin TTSO meclisinde olması için uğraşıyoruz. Bu doğrultuda tüm camianın desteğini alıp, mobilyacıların (imalat ve satıcıların) tüm sorunlarını çözmek için mecliste yer almayı istiyoruz” dedi.

Değişimin gerekli olduğunu ifade eden Bayraktar, “Genç işadamlarının yönetime ve mobilya camiasına tüm yenilikleri ve projeleri sunma çabası içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Ben ve ekip arkadaşlarım yani biz ilk kez meclise girmek için önümüze çıkan bu fırsatı değerlendirip Trabzon'da örnek bir çalışma ortamı yaratıyoruz. Tüm mobilya camiasının tam desteğini almış bulunuyoruz. Hepsine canı gönülden teşekkür ediyoruz. Her zaman ben değil, biz mantığıyla hareket edeceğiz. Mobilyacıyı mobilyacıdan başkasının temsil edemeyeceğini seçim sonrasında tüm Trabzonlular görecektir” dedi.

Seçimin demokratik ortamda geçmesini arzuladıklarını söyleyen Bayraktar, “Seçimi kaybetsek bile biz mobilyacılar yine birlik içinde olacağız. Biz hiçbir zaman diğer ekipteki arkadaşlarımızı tenkit edici açıklamalar yapmadık. Seçimin demokrasi çerçevesinde geçmesi gerektiği düşüncesindeyiz. Seçimi kazansak da kazanmasak da birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek ve haklarımızı savunmamız için dernekleşme yolundaki çalışmalarımız sürecektir” sözlerini kaydetti.

Yorumlar (4)
tsabay 12 yıl önce
Suat Bayraktar ve arkadaşlarına seçimlerde başarılar dilerim.
Sandman 12 yıl önce
Mobilyacılık gibi Trabzon açısından önemli bir sektörde bu tarz birliktelikler görmek bizi mutlu ediyor. Yolunuz açık olsun
byyellow 12 yıl önce
Mobilyacılar mesleğinin önemi biliyor ve yolunuzda başarılar diliyoruz.bu ekip gerçekten trabzon için

gerekli
dagbasi 12 yıl önce
SUAT BAYRAKTAR VE ARKADAŞLARINA GÜVENMİZ SONSUZ.. TRABZONDA HALA MOBİLYACILIK AYAKTAYSA BU KİŞİLERE BORÇLUYUZ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@