banner526

banner533

banner513

Mehmet Çakır toprağa verildi

Trabzon'un Sürmene İlçesi Orta Mahalle'de Avcılar Derneği'nin işletmeciliğini yapan ve girdiği bunalım sonucu kalbine tek kurşun sıkarak intihar eden Mehmet Çakır, dün babasının da muhtarlık yaptığı Sürmene'nin Gültepe Köyü'nde sevenlerinin gözyaşları top

Bölgesel 25.01.2009, 09:02 22.05.2018, 14:23
Mehmet Çakır toprağa verildi

Trabzon'un Sürmene İlçesi Orta Mahalle'de Avcılar Derneği'nin işletmeciliğini yapan ve girdiği bunalım sonucu kalbine tek kurşun sıkarak intihar eden Mehmet Çakır, dün babasının da muhtarlık yaptığı Sürmene'nin Gültepe Köyü'nde sevenlerinin gözyaşları toprağa verildi..

Mehmet çakır'ın muhtar olan babası Sonay çakır'a borçları bulunduğunu ve en büyük hatasının baba sözü dinlememek olduğunu yazdığı bir mektup bıraktığı öğrenildi.

Baba Sonbay Çakır'ın muhtarlık yaptığı Sürmene'nin Gültepe köyü'nde ebediyete uğurlanan Mehmet Çakır'ın yakınlarının feryatları yürekleri dağladı.

Yorumlar (1)
orhanaksu 12 yıl önce
Allahu teala rahmet eylesin.

geride kalanlara sabırlar ihsan eylesin..

(Sevgili muhtarımız sonbay abiye ve esi Sefiye ablaya ve cocuklarına)

hepimizin gidecegi yer burasidir, ve bu mezarlık bizimde köy mezarlığımızdır. Birgün olacak bizim içinde "er kişi niyetine" deyip burada namazımız kılınacak. dedem ömer hamzaçebi, babaannem Ayşe Hamzaçebi de bu mezarlıkta, Allahu teala hepsine rahmet eylesin..

Dualarımız sizinle

Gelişmelerden Haberdar Olun

@