Mehmet Atalay Trabzon'da

Başbakanlık Baş Danışmanı ve Uluslararası Spor Organizasyonları Baş Koordinatörü Mehmet Atalay, başarılı bir 2011 Gençlik Olimpiyatları yapacaklarını söyledi. Atalay, Trabzon 2011 Avrupa Gençlik Oyunları Koordinatörü Nihat Doker ve koordinatör yardımcılar

Mehmet Atalay Trabzon'da

Başbakanlık Baş Danışmanı ve Uluslararası Spor Organizasyonları Baş Koordinatörü Mehmet Atalay, başarılı bir 2011 Gençlik Olimpiyatları yapacaklarını söyledi.


Atalay, Trabzon 2011 Avrupa Gençlik Oyunları Koordinatörü Nihat Doker ve koordinatör yardımcılarıyla birlikte Trabzon Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi'ni ziyaret etti. Kendisini çiçeklerle karşılayan öğrencilerle yakından ilgilenen Atalay, daha sonra Okul Müdürü Ayhan Pala'nın okul çalışmaları ve projelerle ilgili sunumunu dinledi.


Yapılan başarılı çalışmalardan dolayı Müdür Ayhan Pala'yı tebrik eden Atalay, sunumun ardından öğrenci aileleriyle bir araya geldi.


Trabzon Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi'nin güçlü kadrosuyla çok başarılı işler yaptığını belirten Atalay, "Spor Lisesi hem sporda hem de insanlıkta şampiyon sporcular yetiştirecektir. Buna inanıyorum" dedi.


Trabzon'da 2011 yılında Avrupa Gençlik Olimpiyatlarının yapılacağını hatırlatan Baş Koordinatör Mehmet Atalay, "Bu olimpiyatları inşallah çok başarılı bir şekilde organize edeceğiz ve bunda Spor Lisesi'nin de katkısı çok fazla olacaktır. Sporda başarının yakalanması için alt yapı ve tesisleşmenin önemli. Bütün Spor liselerini gezerek bu konuda beden eğitimi dersleri vereceğiz" dedi.


Öğrenciler okul çıkışında Atalay'a sürpriz yaptı. 2007 yılında yapılan Karadeniz Oyunları'nda yer almasını sağlayarak bütün dünyaya tanıtılan Kolbastı oyununu kendisi için oynayan öğrencileri büyük bir keyifle izleyen Atalay, kolbastının da bir spor olduğunu belirterek öğrencilere teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler