banner539

banner526

banner533

banner513

KTÜ'deki kokteyl iptal edildi

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörlüğü, yaşanan terör olayı nedeniyle yeni eğitim-öğretim dönemi açılış kokteylini iptal etti. KTÜ'den yapılan yazılı açıklamada, ülke ve ulusun bölünmez bütünlüğüne yönelik kanlı terör örgütünün, saldırılarına bir

Bölgesel 06.10.2008, 11:16
KTÜ'deki kokteyl iptal edildi

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörlüğü, yaşanan terör olayı nedeniyle yeni eğitim-öğretim dönemi açılış kokteylini iptal etti.

KTÜ'den yapılan yazılı açıklamada, ülke ve ulusun bölünmez bütünlüğüne yönelik kanlı terör örgütünün, saldırılarına bir yenisini ekleyerek 4 Ekim'de 15 silahlı kuvvetler mensubunu şehit ettiği, çok sayıda askerin de yaralanmasına neden olduğu belirtildi.

Saldırının lanetlendiği ve bu üzücü olay nedeniyle 2008-2009 eğitim-öğretim yılı açılış programında değişiklik yapıldığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
''6 Ekim Pazartesi günü saat 14.00'de Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki açılış törenimiz gerçekleştirilecek olup, aynı gün akşam KTÜ Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu Tesislerinde yapılması planlanan açılış kokteyli iptal edilmiştir.''

Yorumlar (3)
Karaani 12 yıl önce
Tebrik ederim,çok yakışık bir hareket.

Eğitimin farkı bu.
dumrul 12 yıl önce
KTÜ Rektör ve yönetimine bu duyarlı davranışları nedeniyle bir kez daha saygı duydum. Teşekkürler.
oceans 12 yıl önce
bir yıl KTÜ de okumuş bir öğrenci olarak sayın rektörü bu davranışından dolayı tebrik ederim.işte trabzonun farkı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@