Kimse ecdadımızı aşağılayamaz

Yönetim Kurulu adına Başkan Dr. Aydın Aydın, Ermeniler'den özür dileyen kampanyaya katılan aydınların bu davranışlarını ancak suçluluk hissedenlere ait bir tavır olarak nitelendirdi.  Aydın şunları söyledi: “Şanlı tarihimizde suçluluk hissedeceğimiz herha

Bölgesel 20.12.2008, 11:20
Kimse ecdadımızı aşağılayamaz

Yönetim Kurulu adına Başkan Dr. Aydın Aydın, Ermeniler'den özür dileyen kampanyaya katılan aydınların bu davranışlarını ancak suçluluk hissedenlere ait bir tavır olarak nitelendirdi.

 

Aydın şunları söyledi: “Şanlı tarihimizde suçluluk hissedeceğimiz herhangi bir davranış yoktur. Gerçeklerle yüzleşmek isteyenler tarihi belgelerden yararlanabilirler. Tarihini gerçekten inkar edenler tarih boyunca bu topraklarda yapılanları ve yakın zamana kadar diplomatlarımızı şehit edenlerin kim olduklarını unutmuşa benziyorlar. Hiç kimsenin ecdadımızı aşağılamaya, suçlu olarak tanımlama ve de onlar adına özür dilemesi haddine değildir.”

 

Nurgül GünaydınTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
nuri cebiroglu 13 yıl önce
ailesınde ıkı şehit veren bırı olarak,aslında bu içimizdekı ermenılerın önemsenecek hiçbır yanları yok.onlar ermenılerden dahada ermenıdır.bırgün mutlaka ait oldukları yere gıderler.benım anlamadığım bu vatan haınlerıne karşı neden mıtıngler düzenlenmez.yapın istanbulda bır toplantı bız türkler(gerçek olanlar)gelelım.verdıgınız tepkı için teşekkür ederım.aslında ben bıldıgım tabıpler odası onlara yakın dururdu,sizi odadan atmasınlar hocam.
sıla işte 13 yıl önce
biz bu VATAN için can da alırız canda veririz kanımızın son damlasına kadar bu vatan için savaşırız ama HİÇKİMSEDEN özür dilemeyiz bu topraklar bize dedelerimizin atalarımızın yadigarı namusumuz özür dileyen VATAN HAİNİDİR... YA SEV YA TERK ET

Gelişmelerden Haberdar Olun

@