Karadeniz'e Eğitim Seferi

Deniz Harp Okulu'nun birinci sınıfındaki eğitimlerini tamamlayarak bir üst sınıfa geçen 198 öğrenci, Tuzla Deniz Harp Okulu'ndaki törenin ardından açık deniz eğitimi almak için "TCG Sokullu Mehmet Paşa" eğitim gemisiyle Karadeniz'e çıktı.Öğrenciler, 21 Ey

Karadeniz'e Eğitim Seferi

Deniz Harp Okulu'nun birinci sınıfındaki eğitimlerini tamamlayarak bir üst sınıfa geçen 198 öğrenci, Tuzla Deniz Harp Okulu'ndaki törenin ardından açık deniz eğitimi almak için "TCG Sokullu Mehmet Paşa" eğitim gemisiyle Karadeniz'e çıktı.

Öğrenciler, 21 Eylül tarihine kadar sürecek programda 186 saati seyir, 246 saati liman olmak üzere açık deniz eğitimlerini yapacak. Bu süre zarfında Çanakkale, Trabzon, Sinop ve Karadeniz Ereğli limanlarını ziyaret edecekler.

DİMDİK DURACAKSINIZ :Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Metin Ataç, Heybeliada'daki Deniz Lisesi'nde düzenlenen 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılış Töreni'ne gönderdiği mesajında "Geleceğimizin teminatı olan sizler iç ve dış güçlere karşı dimdik duracaksınız" dedi.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler