İnşaatçılar Odasına yeni aday

Trabzon Faal Emlakçılar Derneği Başkanı olan Ayhan Taflan, 27 Ocak'ta yapılacak olan Trabzon İnşaatçılar Odası Genel Kurulu için adaylığını açıkladı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Taflan, İnşaatçılar Odası'na bağlı bütün meslek gruplarının haklarının

İnşaatçılar Odasına yeni aday

Trabzon Faal Emlakçılar Derneği Başkanı olan Ayhan Taflan, 27 Ocak'ta yapılacak olan Trabzon İnşaatçılar Odası Genel Kurulu için adaylığını açıkladı.


Konuyla ilgili bir açıklama yapan Taflan, İnşaatçılar Odası'na bağlı bütün meslek gruplarının haklarının korunması, müşterek sorunların yapılacak istişare toplantılarında dile getirilip çözüm üretilmesi için yola çıktıklarını söyledi.

Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde çalışmayı hedeflediklerini kaydeden Taflan, inşaatçılar odasının ilgili kurumlarla sürekli diyaloglar halinde olması ve odaya bağlı bütün meslek gruplarının sorunlarının ilgili kurumlarca çözümler üretilmesi daha verimli hizmet verebilmeleri açısından önemli olduğunu vurguladı.


Oluşturdukları yönetimde İnşaatçılar Odası'na bağlı her meslek grubundan temsilci aldıklarını ifade eden Taflan “Bunlar inşaatçı, emlak danışmanı, sıhhi tesisatçı, inşaat malzemeleri satıcısı, dekorasyon mesleklerini icra eden kişilerdir.

Karma yönetimle sorunların daha iyi paylaşılabilmesi ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmamız açısından her meslek gruplarından temsilcilerin olması İnşaatçılar Odası'nın daha ileriye doğru gitmesi demektir.

Göreve gelmemiz halinde İnşaatçılar Odası üyelerine sosyal alanda her türlü çalışmaları yapacağız. İlk etapta İnşaatçılar Odası'nın yapacak olduğu faaliyetlerin, bütün üyelerinin bilgi sahibi olabilmeleri açısından bilgisayar alt yapısı kurulacaktır.

Her yıl sonu bütün üyeler ile birlikte istişare toplantıları düzenlenip fikir alış-verişinde bulunulacaktır. Ortaya çıkabilecek olan sorunların paylaşılıp çözümler üretilmesine çalışılacaktır.

Bu vesile ile hem odaya bağlı meslek gruplarına hem de vatandaşların sorunlarına çözüm üretebilmek için bu göreve talip olduk” dedi.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler