banner526

banner533

banner513

Göktaş'ın adayı mı?

Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş, Trabzon Belediye Başkan adayı Gümrükçüoğlu'nun kendisinin adayı olduğu söylentilerine cevap verdi. Bakan Özak'ın Başbakan Erdoğan'a Gümrükçüoğlu'nun ismini önerdiğini ifade etti. İşte Göktaş'ın açıklamaları; "Trabzo

Bölgesel 16.01.2009, 12:52
Göktaş'ın adayı mı?

Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş, Trabzon Belediye Başkan adayı Gümrükçüoğlu'nun kendisinin adayı olduğu söylentilerine cevap verdi. Bakan Özak'ın Başbakan Erdoğan'a Gümrükçüoğlu'nun ismini önerdiğini ifade etti.

İşte Göktaş'ın açıklamaları; 

"Trabzon'umuzda çok klas bir arkadaşımızı koyduk. Trabzon için bir şanstır. Türkiye'deki sağlık politikalarını belirleyen bir arkadaşımız. İnşallah hizmetiyle çalışmasıyla iyi ki bunu seçtik diyecek. 

Benim eski arkadaşım ama bütün milletvekilleri istisnasız destekledi. Bütün arkadaşlarımız, il başkanlarımız, milletvekillerimiz, bakanımız destek verdi. Önce bakanımız destek verdi. Bakanımız bu ismi Başbakan'a önerdi. Bir kelime dahil olumsuz konuşmadı. Adayımızın arkasındayız. İlk defa Trabzon'da merkez ilçesiyle iliyle, arzuladığı bir adayı çıkardı. Şimdi bizim için büyük bir şanstır. Siyasette böyle iddialı konuşmam ama Trabzon'u alacağız" dedi.  

Yorumlar (11)
mahtilla 12 yıl önce
Sn. Vekile katılıyorum. Türkiye son 4-5 yılda sağlık ta inanılmaz devrimler yaptı ve bunların çoğunda Gümrükçüoğlu nun büyük payı var. bunu herkes biliyor.İmşallah önümüzdeki dönemde doktorluk ünvanın yanında Mühendislik nosyonuyla beraber Trabzonumuz hakettiği yerlere gelecektir. Başkanımızın önceliği hava kirliliği, bulanık su, güney çevre yolu ve Akyazı Stadı olmalıdır. Özellikle Akyazı Stadı konusunda şimdiye kadar sus pus olan Trabzon Belediyesi yeni dönemde aktif olarak sürece katkı sağlayacaktır.
drina k 12 yıl önce
tek icraati milleti opmek olan başka hiç bir icraati olmayan volkandan kurtulursak trabzonun onu açılır. sayın müşteşarın değerini bilip sağlıkta yaptığı devrim lerin trabzonda da tekrarlaması için destek verelim..
momoc 12 yıl önce
Trabzonda bulamadınız bırını ısmarlama day buldunuz gene boşa kürek cekiyorsunuz YÜRÜ VOLKAN ABİMİZ KİM TUTAR SENİ.29 mart da sayın bakan ve il baskanına güle güle diye bilirsiniz.
ahmetas 12 yıl önce
belediye başkan adayı sadece milletvekilinin değil tüm milletvekillerimizin bakanımızın ve halkımızı adayıdır.öyle diğer siyası partiler gibi ak parti aday belirlemıyor kamuoyu anketleri ,teşkılat yoklamaları ve istişareler sonucu karar verilmektedir.hayati başarılarla dolu bir insanın trabzona ınanıyorum çok katkısı olacaktır.volkan bey gibi avara kalıp dolaşmayacaktır.trabzonun geleçeği için tüm birikimlerinden faydalanacağız.
carrox 12 yıl önce
herkes bu başkan adayının sağlıkta yaptığı şeyleri konuşuyor ben şahsen bu adayın ismini ilk defa duyuyorum sağlıkta nasıl devrim yaptı onuda anlamış değilim bu kişi belediye başkanı seçilirse trabzonda hastanemi yapacak göz boyamak için trabzonspor kaşkolu takmakla bu işler olmaz volkan bey hiç değilse candan trabzonsporlu geçen dönem volkan bey burayı az farkla kazanmıştı ama bu seçimde siler süpürür
malimar 12 yıl önce
volkan canalioğlu gümrükçü oğlunun açıklanmasıyla rahat bir nefes almıştır zira trabzonda gümrükçüoğlunu tanıyan yok zamanında ankaraya gitmiş ve trabzona özellikle bir hizmeti olmamaış türkiyenin her yerine yapılan hizmetlerden buraya da getrimiş bi,r bürokrat bu aday burada kazanamaz
fatypapy 12 yıl önce
carrox;kimin silip süpüreceğini göreceğiz. 2007 seçimlerinden öncede AK Parti Trabzonda 3 vekil alamaz diyordunuz. 6 tane aldı, 7 yi kıl payı kaçırdı.Volkan Abiniz, 2004 yılında TS sayesinde kazandı seçimi bunu kabul etmen güzel. ama halkımız son 5 yılın hüsranını yaşadı. volkan abinin ismini 2004 ten önce duymuşmuydun. ya da Recep Tayyip Erdoğan ın ismini 1994 seçimlerinden önce duymuşmuydun?böyle basit yorumlardan kaçınalım lütfen. Trabzon un 5 yıllık hüsranı 29 Mart ta son bulacak inşallah. hem doktor hem de mühendis olan Sn. Orhan Gümrükçüoğlu ile Trabzonumuz yeniden yapılacak.
AYAZOGLUOF 12 yıl önce
oncelikle sunu soyleyim akb li deyilim fakat sag partinin kazanmasini isderim ama bu kafalaela zor gecen secimdede basbakan ayni hadayi yabti uslanmadi gene ayni hadayi yabiyor ismarlama adayi yolluyor yine husrana ugrayacak eminim turkiyede trabzonun trabzonlununcok ayri ozelligi karakteri oldugunu hala bu basbakan akb liler ogrenememis turkiyede belgi 80 ile ismarlama tepeten inme aday yollayabilirsiniz ve basarili olabilirsiniz fakat trabzona bu uymazve bunu kabul etmezler bu adayin trabzonlu olmasi onemli deyil onemli olan trabzonun havasini tozunu yutmasidir chp yi zorla yine kazandiracaklar ben 10 yildir avusturyada yasiyorum 18 yildirda ayasofyada yasiyorum canaliogluna yakin ayni caddede aramizda iki bina var iyi daniyorum guzel bir insan azimli tek sorun bence chp li olmasidir kisi olarak iyi insan bu adaylar arasinda cok sansli bakalim ne olur trabzonuma ofuma ayasofya muze civarina selamlar mehmet ayazoglu avusturya innsbruck gorusmek uzere
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@