Genç ‘ten önemli açıklamalar

Ak parti Trabzon teşkilatı ilçe başkanları toplantısı İl teşkilat başkanı Ahmet Metin Genç başkanlığında yapıldı. Akparti Trabzon teşkilatı ilçe başkanları toplantısı İl teşkilat başkanı Ahmet Metin Genç başkanlığında yapıldı.   Trabzon Akparti İl teşkila

Genç ‘ten önemli açıklamalar

Ak parti Trabzon teşkilatı ilçe başkanları toplantısı İl teşkilat başkanı Ahmet Metin Genç başkanlığında yapıldı.

Akparti Trabzon teşkilatı ilçe başkanları toplantısı İl teşkilat başkanı Ahmet Metin Genç başkanlığında yapıldı.

 

 

Trabzon Akparti İl teşkilatı  ilçe başkanları olağan toplantısı bu gün ak Parti İl başkanlığı binasında yapıldı. Toplantıya İl başkanı Ahmet Metin Genç, Merkez ilçe başkanı Yılmaz Büyükaydın,  Akçabat ilçe başkanı Osman Çavuş, Araklı ilçe başkanı  Mustafa Tekinbaş,  Arsin ilçe başkan Vekili Rafet Uzun, Beşikdüzü ilçe başkanı,  Zafer Zeytin, Çaykara ilçe başkanı Temel Şimşek,  Hayrat ilçe başkanı Yurttaş Yeşilyurt, Köprübaşı ilzçe başkanı Hüseyin Kadıoğlu,  Maçka ilçe başkanı Koray Kochan, Sürmene ilçe başkanı Aydın Bayraktar, Of ilçe başkanı Fazlı Çobanoğlu, Yomra ilçe başkanı Mustafa Paşalı, AKParti Tra.bzon il yönetimi başkan yardımcıları Dr İrfan Coşkun , Faruk Kanca Dr Ahmet Yıldız , Galip Hacıoğlu, İl kadın kolları Hukuki işler başkanı Havva Gümüş, ve Akparti Gençlik kolları başkanı  Mehmet Karaoğlu katıldı.

 

 

 

İl başkanı Ahmet Metin Akparti İlçe başkanları toplantısının bir bölümü basına kapalı olarak yapılırken bir süre sonra basın mensupları dışarı çıkarılacak toplantı basına kapalı olarak devam etti.

 

Genç, Ankara'da yapılan toplantıda edinilen bilgileri kamuoyu ile paylaştı.

 

Genç, Ankara'da yeni güç birliği platformu kurduklarını ifade ederek” Yeni bir platform kurduk.Bunun adı Büyükliman platformu,  Kolektif hareket ederek daha çabuk hizmet alınacağı aşikardır. Ankara'da bunun toplantısı yapıldı. Biz toplantıya Mustafa Cumhur ve Asım Aykan beyle birlikte  katıldık.Platformun kapsadığı alan içindeki çalışmalar görüşüldü. Toplantıya katılan arkadaşlarımızı ve bunun öncülüğünü yapan Tonya ilce başkanına teşekkür ediyorum

Burada geleceği dönük olarak yapılacak çalışmalar içinde en önemlisi turizm.Bölgeyi güneye açacak çalışmalara önem vermek istiyoruz.,

Karayolları genel müdürünü ziyaret ettik.Trabzon'daki kolektif çalışmaları yürütürken bürokratları ziyaret ettik.,Karayolları genel müdürü Trabzonlu.Bu büyük avantaj.  Bölgenin güneye açılması için ana arterlerin yapılması için önemli mesafe kaydettik. Trabzonlu Genel müdür burayı zaten biliyor.Trabzon Maçka Zigana dağı ve Erzurum ana arteri için Maçka ya kadar yapılıyor.İlave destek istedik.Yapılan çalışmalarda ödeme  sıkıntısı yok.Yapımcı firma iş yaptığı kadar parasını alacak. Biliyorsunuz ki trafik yoğunluğu var ve bu yolan süratle yapılması gerek.

 

100 trilyon lire para harcandı.Bu paranın 36 trilyonu bize lazım.,Yolların ve içme sularının bitirilmesi için 37 trilyon gerk ama biz bunun 15 ile 20 trilyonunun alacağız. Valı beye teşekkür ediyorum.kendisine konu ile bilgilendirdik bize özel ilgi gösterdi.

Karayolları ağımızda devam eden Beşikdüzü- İskenderli- Düzkoy -Çayırbağı yol inşaatı var.Genel müdürlük kanalıyla ödeneklerin maksimumuma çıkması için çalışıyoruz.

 

 

Ankara'da ziyaretimizde Tokatta 7 evladımızı kaybettiğimiz hain saldırıda yaralanan Trabzonlu Mehmetciğimizi ziyaret ettik. Hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet kederli  Ailelerine de başsağlığı diliyorum Hain saldırıda Arsin  Başdurak köyünden Emrah Mandıralı yaralandı.Gata'da kendisini Kemalattin beyle ziyaret ettik.Hayati tehlikesi yok.Omuz karın ve kol bölgesinden 3 kurşun yedi

Bizi duygulandıran sözü şu “Ben bir an önce tedavimi tamamlayıp arkadaşlarımızı yalnız bırakmamak için mücadelemi sürdüreceğim dedi.Bu gösteriyor ki bu milletin evlatları nın şahaadet mertebesine ulaşmak için hazır olduğunun bir tezahürüdür.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler