Forum'da eylem iptal oldu

Ekonomik krizden etkilenen Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'nin kiracıları bugün gerçekleştirmeyi planladıkları kepenk kapatma eylemini iptal ettiler. Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'nin kiracılarından bazıları dövizdeki yükselme ile kiralarının artmasında

Bölgesel 04.11.2008, 17:07
Forum'da eylem iptal oldu

Ekonomik krizden etkilenen Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'nin kiracıları bugün gerçekleştirmeyi planladıkları kepenk kapatma eylemini iptal ettiler.

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'nin kiracılarından bazıları dövizdeki yükselme ile kiralarının artmasından dolayı iflasın eşiğine geldiler.
Forum Trabzon AVM'nin yönetimine bir takım taleplerini ileten ancak bir yanıt alamayan işyeri sahipleri bugün için kepenk kapatma eylemi geçekleştirme kararı aldı.

Kiralarını ödeyemez hale gelen işyeri sahipleri, bu eylemi iptal ettiler, çünkü birkaç kez görüşme talebinde bulundukları Multi Turk Moll şirketinin İstanbul'daki yöneticileri görüşme taleplerini kabul etti.

Trabzonlu yaklaşık 80 işyeri sahibi ile görüşmek üzere Multi Turk Moll Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eyüboğlu, cuma günü Trabzon'a gelecek, işyeri sahiplerinin sorunlarını dinleyecek.

Kiraların gelirlerinin yüzde 8'i olmasını istediklerini dile getiren işyeri sahipleri taleplerinin karşılanmaması durumunda haftaya kepenk kapatma eylemi gerçekleştireceklerini belirttiler.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
yoco 13 yıl önce
kapatın zaten para izmirli iş adamlarıyla birlikte yabancılara akıyomuş..
eren nalbant 13 yıl önce
eee ne olacaktı ki,hepimiz oradan dükan alabilmek için yariştik.bazılarımız hesabını iyi yapıp işin havasına degil şehrin yapısına göre olayı degerlendirip vaz gectiler hevesten ama hırsına ve ben bilirim diyenler ;magza kiralamak için kimleri araya sokmadılar ki trabzonun sorunlarını bir kenara itip bu kişilerdehem dostlarına hemde kendilerine magza kiraladılar.şimdi de cıkıp aglayıp meme istiyorlar oh ne ala şehiri ikiye bölüp esnafı esnafa düşman ettiler.içi boş yatırımı görmediler işin havasına bakıp şehri böldüler.orada ki trabzonlu magza sahıplerinin harcamış oldukları paranın toplamıyla kactane orta ölcekli fabrika kurup istikkam saglanırdı ve üreten bir şehir haline gelirdik..bunları düşünemediler deve kuşu gibi başlarını kuma gömüp yardım ileyip porotosta ediyorsun kim yine zarar görecek acaba.akılsız başin cezasını kim ceker...!siz düşünün
karsiyanlal 13 yıl önce
sizin neyinize 200 binlik bir şehirde 15 milyar kira vermek sizin neyinize bu kadar iş yerini hiçe sayıp artistik olsun diye iş yeri açmak sizin neyinize öğrenciye güvenip iş yapmak ve sizin neyinize trabzon gibi bir yerde 1 liralık ürünü 7-8 den satıp zengin olmak :) kısaca buranında sonu mirapark gibi olcak :) kazandırdığı tesisten ötürü hükümete sonsuz teşekkürler :)))
TRABZON 13 yıl önce
fogum iş merkezi .çok büyük bir yer bu kapasite trabzonu kaldırmayacağını açılış günü söyledik .. ve bunu her geçen gün yaşıyoruz.. oradan yer almak için yarışa girenler şimdi düşünsünler. meydan merkezden yer alsınlar daha çok kar yaparlar?..oraya gelecek olan... öğrenci kitlesidir. 350 ytl ye ayakkabıyı kime satacaksınız orda soruyorum ..
yomra_yeniceli 13 yıl önce
burası trabzon kardeşim burada insanlar sanki ağır sanayi çalıştırıyorlarmış gibi bir hevesle yabancı sermayeyi getirip trabzona dayadınız milletin yemeye parası yok alış veriş yapacak millet alış verişini şehir esnafından yapıyor deftere yazdırıyor öyle peşin parayla alış veriş yapan yok başbakanımızın dediği gibi değil millet aç aç vatandaşımız için güzel bir gezinti yeri olmuştur forum iş merkezi birde haç işaretini yıktılar ama kapının girişindeki davincinin heykelini kaldırmadı fo!rumcular

Gelişmelerden Haberdar Olun

@