banner526

banner533

banner513

Bayan Okutan'ın ziyareti

Trabzon Valisi Nuri Okutan'ın küçük oğlu Ahmet'in eğitim öğretim hayatını devam ettirdiği Trabzon Aliye Aşırbaylı Anaokulu Vali Okutan'ın eşi Demet Okutan ile Çamlık Çocuk Yuvasına anlamlı bir ziyarette bulundu. Okul Müdüresi Semra Kırış'ın da yer aldığı

Bölgesel 08.01.2009, 13:48
Bayan Okutan'ın ziyareti

Trabzon Valisi Nuri Okutan'ın küçük oğlu Ahmet'in eğitim öğretim hayatını devam ettirdiği Trabzon Aliye Aşırbaylı Anaokulu Vali Okutan'ın eşi Demet Okutan ile Çamlık Çocuk Yuvasına anlamlı bir ziyarette bulundu.

Okul Müdüresi Semra Kırış'ın da yer aldığı ziyarette Okul Aile Birliği Üyeleri kimsesiz çocuklara şampuan, ıslak mendil, kağıt havlu yardımı yapıp çikolata ve pasta ikramında bulundular.

Demet Okutan ile ziyaretçiler Çocuk Yuvasında kalan kimsesiz çocuklarla yakından ilgilenerek kısa süreliğine de olsa çocukların aile sevgisini hissedip mutlu olmalarına yardımcı olmaya çalıştılar.

Yorumlar (1)
ümit 12 yıl önce
anlam veremiyorum bu şehirde yardıma muhtaç çocuk başka hiç bir yerde yokmş gibi hep çocuk yuvaları ziyaret ediliyor.güzelim memleketimde o kadar çok ihtiyaçlı çocuk varki köylerimizde mahalle aralarında.reklamdan vazgeçin.asıl sıcak yuva arayanlar dışarda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@